Informacje16 września, 07:09,

"Pętla" Patryka Vegi od piątku w kinie Siemowit

"Pętla" Patryka Vegi od piątku w kinie Siemowit

Udostępnij 3
Tym razem Vega wziął na warsztat aferę podkarpacką

Patryk Vega produkuje filmy w iście ekspresowym tempie. Zaledwie pół roku temu premierę miał film "Bad Boy", a już od piątku (18 września br.) w gostynińskim kinie Siemowit wyświetlana będzie najnowsza produkcja kontroersyjnego reżysera pt.: "Pętla".Pętla - sensacyjny

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.
Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie