Popularny: 1600 odsłonInformacje16 stycznia, 13:11,

Pijani awanturowali się w autobusie. Trafili do aresztu

Pijani awanturowali się w autobusie. Trafili do aresztu

Udostępnij 14
Podczas jazdy pili alkohol, palili papierosy i zakłócali spokój innym pasażerom

Noclegiem w policyjnym areszcie zakończyła się podróż 38-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego i jego 32-letniej partnerki. Oboje byli nietrzeźwi, pili alkohol w busie, wszczynali awanturę z kierowcą i zakłócali spokój innym pasażerom.Wczoraj (15.01.) dyżurny gostynińskiej komendy odebrał zgłoszenie od kierowcy pasażerskiego busa, że na trasie Gostynin-Gąbin dwoje pasażerów wszczyna z nim awantury. Na miejsce zostali skierowani sanniccy policjanci. Okazało się, że 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego i jego 32-letnia partnerka są nietrzeźwi. Oboje podczas jazdy busem spożywali w nim alkohol, używali słów nieprzyzwoitych, a kobieta dodatkowo zapaliła papierosa w pojeździe.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a jego partnerka ponad 3 promile. W związku z tym policjanci zatrzymali awanturników i ostatecznie osadzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu ich wytrzeźwienia.

Dzisiaj rano oboje wyrazili skruchę za zaistniałą sytuację i zostali ukarani mandatami za popełnione wykroczenia.
 

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Kinga, 17 stycznia
Tylko mandatami?Za takie zachowanie i brak kultury oraz utrudnianie pracy kierowcy ?Pasażerowie również musieli słuchać i patrzeć na tych oszołomów.Kary powinny być większe.
Dodaj ogłoszenie