Popularny: 3400 odsłonInformacje22 lutego, 11:38,

Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Schował się w jednym z pobliskich bloków

Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Schował się w jednym z pobliskich bloków

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem

Gostynińscy policjanci zatrzymali 33-telniego mieszkańca powiatu płockiego, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był pijany. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.Dyżurny gostynińskiej jednostki w sobotę po godzinie 12, otrzymał informację o kolizji drogowej. Patrol ruchu drogowego ustalił, że kierujący citroenem, uderzył w tył pojazdu kia ceed, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego. Sprawca zdarzenia 33-letni mężczyzna oddalił się z miejsca kolizji. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierującego citroenem.

Mężczyzna zaparkował pojazd na pobliskim parkingu, a sam ukrył się w jednym z pobliskich bloków.  Policjantom udało się szybko ująć mężczyznę. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie zatrzymanego 33-latka. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci przestrzegają przed kierowaniem pojazdem pod wpływem alkoholu. Pijany kierowca stwarza zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Obserwator, 23 lutego
Kierowca samochodu Kia ma 45 a nie 25 lat.
Wetwran, 23 lutego
Typowy wyborcą PO zwolennik Owsiaka i strajku kobiet.
Dodaj ogłoszenie