Popularny: 4100 odsłonInformacje12 sierpnia 2019, 07:38,

Piknik rodzinny w Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo


Udostępnij 58
Przy hitach Cleo bawiła się duża liczba mieszkańców Gostynina

Kilka tysięcy osób bawiło się na niedzielnym (11 sierpnia br.) Pikniku Rodzinnym w pobliskim Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo. Przy jej przebojach bawiła się również duża liczba przyjezdnych mieszkańców Gostynina.Piknik rozpoczął się o godzinie 15.00. Ne scenie wystąpiły zespóły: Silvers, Jubilatki, Pit Swojacy, Baby Full oraz Fajters. W przerwach między koncertami organizowane były konkursy z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy. Ogromną popularnością na pikniku cieszył się park rozrywki, a wśród nich karuzele, gokarty, jazda kucykami, strzelnica, kolejka jak również bogata oferta stoisk handlowo-gastronomicznych.

Kilka minut po godzinie 20.00 na scenie zameldowała sie gwiazda wieczoru Cleo. Wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in.: "Łowcy gwiazd", "Zabiorę nas", "Mi-sie" oraz "Za krokiem krok".

Imprezę zakończył koncert zespołu Kordian oraz zabawa taneczna z zespołem SILVERS. 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Długi władzy zalaca obywatele, więc bawmy się, 15 sierpnia 2019
Z łaski swojej zacznijcie się pytać o to czy i kto chce takich imprez, bo niektórzy obywatele myją się w metalowych miednicach w tym cywilizowanym 21 wieku , chyba zdrowie i życie jest ważniejsze od imprez.????
U3W wyborca, 14 sierpnia 2019
wyborca piszesz o zadłużeniu miasta na remont oczyszczalni, są jeszcze inne pożyczki /monitoring, oświetlenie/ jest szansa, że ta ekipa zostawi miasto w długach. Co do rozrywki, po co wysilać się i coś organizować. Trzeba mieć pomysł i chęć pracy. Wystarczy grzać stołek - pensja i tak się należy.
Julka, 14 sierpnia 2019
U nas miasto jakby wymarłe, nic się nie dzieje, marazm jaki włodarz takie miasto, chcieliście pis to macie, miasto starców

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie