Popularny: 4000 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:38,

Piknik rodzinny w Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo

Kilka tysięcy osób bawiło się na niedzielnym (11 sierpnia br.) Pikniku Rodzinnym w pobliskim Baruchowie. Gwiazdą wieczoru była Cleo. Przy jej przebojach bawiła się również duża liczba przyjezdnych mieszkańców Gostynina.


Udostępnij 58
Przy hitach Cleo bawiła się duża liczba mieszkańców Gostynina


Piknik rozpoczął się o godzinie 15.00. Ne scenie wystąpiły zespóły: Silvers, Jubilatki, Pit Swojacy, Baby Full oraz Fajters. W przerwach między koncertami organizowane były konkursy z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy. Ogromną popularnością na pikniku cieszył się park rozrywki, a wśród nich karuzele, gokarty, jazda kucykami, strzelnica, kolejka jak również bogata oferta stoisk handlowo-gastronomicznych.

Kilka minut po godzinie 20.00 na scenie zameldowała sie gwiazda wieczoru Cleo. Wokalistka zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in.: "Łowcy gwiazd", "Zabiorę nas", "Mi-sie" oraz "Za krokiem krok".

Imprezę zakończył koncert zespołu Kordian oraz zabawa taneczna z zespołem SILVERS. 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Długi władzy zalaca obywatele, więc bawmy się, 15 sierpnia
Z łaski swojej zacznijcie się pytać o to czy i kto chce takich imprez, bo niektórzy obywatele myją się w metalowych miednicach w tym cywilizowanym 21 wieku , chyba zdrowie i życie jest ważniejsze od imprez.????
U3W wyborca, 14 sierpnia
wyborca piszesz o zadłużeniu miasta na remont oczyszczalni, są jeszcze inne pożyczki /monitoring, oświetlenie/ jest szansa, że ta ekipa zostawi miasto w długach. Co do rozrywki, po co wysilać się i coś organizować. Trzeba mieć pomysł i chęć pracy. Wystarczy grzać stołek - pensja i tak się należy.
Julka, 14 sierpnia
U nas miasto jakby wymarłe, nic się nie dzieje, marazm jaki włodarz takie miasto, chcieliście pis to macie, miasto starców
Popularny: 700 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:33,

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

W sobotę, 10 sierpnia 2019 r. na boiskach drużyn piłkarskich okręgu płockiego rozgrywano rundę wstępną Pucharu Polski na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.


Udostępnij 7
Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa)

Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa). Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe z niżej notowaną Wisłą Nowy Duninów (B-Klasa) w rzutach karnych 2:4. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Wygrała natomiast Zorza Szczawin (A-Klasa), 1:0 na wyjeździe w Sobowie z tamtejszą Wisłą.

Rywala w II rundzie, czyli 1/8 finału poznał natomiast rozstawiony Mazur Gostynin. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zagrają 21 sierpnia o g. 17:30 w Łukomiu koło Sierpca ze Skrwą, czyli rywalem z tej samej klasy – Ligi Okręgowej. Rywal Skrwy w I rundzie – Huragan Bodzanów – oddał mecz walkowerem.

Druga drużyna z naszego powiatu - Zorza Szczawin -  również 21 sierpnia zmierzy się z inną drużyną z Ligi Okręgowej – Deltą Słupno.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie