InformacjeGorący temat (500 odsłon)

Piłeś? Nie jedź! Jutro wzmożone kontrole na drogach


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

kontrola drogówka

Policjanci gostynińskiej drogówki w poniedziałek (12.02.) od wczesnych godzin rannych prowadzić będą działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Patrole sprawdzać będą stan trzeźwości kierujących głównie autobusami i busami.


W poniedziałek 12 lutego, na terenie województwa mazowieckiego prowadzone będą policyjne działania „Trzeźwość w przewozie osób” . Powyższe działania mają na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy nietrzeźwym kierowcom pojazdów komunikacji publicznej, taksówek czy transportu prywatnego.

Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg. Wzmożone kontrole dotyczyć będą również tego czy kierowca posiada wszelkie wymagane dokumenty, w tym uprawniające do prowadzenia tego typu działalności.

Policja apeluje do osób, o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości   i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

Tematy:kontroladrogówka

Sprawdź też: Księgowość GostyninTelefon GostyninKuchnia włoska Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • kierowca powinien być trzeźwy i świadomy tego co robi...skoro ktoś jest na tyle nie odpowiedzialny żeby jechać po kielichu to sorry, powinien brać to na siebie. Nie ryzykuje, wole iść się wcześniej dmuchnąc na komendę i mieć pewność ze moge już wsiadać za kółko. Yanosika też odpalam....a dla tych co piją i jadać zakazać wszystkiego! Karać i jeszcze raz karać

  • ja tam wolę, żeby kierowcy nigdy nie pili przed jazdą, a nie tylko jak są kontrole, niech policja łapie wszystkich, którzy wsiądą choć po kieliszku za kółko, a normalni kierowcy z pomocą yanosika będą mieli spokój

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Najważniejsze informacje minionego tygodnia
Najważniejsze informacje minionego tygodnia
Najważniejsze informacje minionego tygodnia

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij