zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (500 odsłon)

Piłeś? Nie jedź! Jutro wzmożone kontrole na drogach


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

kontrola drogówka

Policjanci gostynińskiej drogówki w poniedziałek (12.02.) od wczesnych godzin rannych prowadzić będą działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Patrole sprawdzać będą stan trzeźwości kierujących głównie autobusami i busami.


W poniedziałek 12 lutego, na terenie województwa mazowieckiego prowadzone będą policyjne działania „Trzeźwość w przewozie osób” . Powyższe działania mają na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy nietrzeźwym kierowcom pojazdów komunikacji publicznej, taksówek czy transportu prywatnego.

Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg. Wzmożone kontrole dotyczyć będą również tego czy kierowca posiada wszelkie wymagane dokumenty, w tym uprawniające do prowadzenia tego typu działalności.

Policja apeluje do osób, o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości   i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

Tematy:kontroladrogówka

Sprawdź też: Notariusz GostyninKuchnia polska GostyninSolarium Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • kierowca powinien być trzeźwy i świadomy tego co robi...skoro ktoś jest na tyle nie odpowiedzialny żeby jechać po kielichu to sorry, powinien brać to na siebie. Nie ryzykuje, wole iść się wcześniej dmuchnąc na komendę i mieć pewność ze moge już wsiadać za kółko. Yanosika też odpalam....a dla tych co piją i jadać zakazać wszystkiego! Karać i jeszcze raz karać

  • ja tam wolę, żeby kierowcy nigdy nie pili przed jazdą, a nie tylko jak są kontrole, niech policja łapie wszystkich, którzy wsiądą choć po kieliszku za kółko, a normalni kierowcy z pomocą yanosika będą mieli spokój

Napisz komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Najważniejsze informacje minionego tygodnia
Najważniejsze informacje minionego tygodnia
Najważniejsze informacje minionego tygodnia

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij