Popularny: 7600 odsłonInformacje13 września, 17:42,

To już dziś! Plejada gwiazd disco polo zagra w Szczawinie dla chorej Luizki

To już dziś! Plejada gwiazd disco polo zagra w Szczawinie dla chorej Luizki

W piątek (20 września br.) na stadionie w Szczawinie Kościelnym odbędzie się Piknik Charytatywny dla półtorarocznej Luizki Rutkowskiej. Na scenie wystąpią m.in.: zespół Quest, Bayer Full, Magnum, T&T, Green.


Udostępnij 551
Na scenie wystąpią m.in.: zespół Quest, Bayer Full, Magnum, T&T, Green


Luizka od urodzenia zmaga się z poważnymi chorobami. Cierpi na rozszczepienie kręgosłupa oraz wodogłowie, wiotkie porażenie kończyn dolnych, skoliozę nerwowo-mięśniową, stopę końsko szpotawą wrodzoną, stawy biodrowe dysplastyczne, pęcherz neurogenny. Dziewczynka wymaga stałej opieki specjalistycznej i ciągłej rehabilitacji.

W trakcie pikniku do puszek oraz w licytacjach będą zbierane pieniądze ne rehabilitację oraz terapię komórkami macierzystymi Luizki.

Oprócz zespołów muzycznych na scenie zaprezentują się: Ludowy zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny, Zespół "Melodia" ze Szczawińskiego Klubu Seniora, Tancerze UKS Pasja oraz Orkiestra Dęta OSP Gąbin. Dodatkowymi atrakcjami będą: zjeżdżalnie, parada motocykli oraz stosika gastronomiczne.

Start: godzina 16:00.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2100 odsłonInformacje20 września, 07:10,

Podwójna uroczystość w Akademii Przedszkolaka

Urodziny to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Tym bardziej jeśli na tę uroczystość czekają maluchy z Akademii Przedszkolaka, to nie sposób im odmówić. We wrześniu rozpoczął się piąty rok działalności placówki.


Udostępnij 38
Obchody urodzin połączono z Dniem Przedszkolaka

Nie zabrakło jak zawsze urodzinowego tortu, dzieci odśpiewały sto lat, były pirackie tańce, zabawy oraz odwiedziny miłych gości. Do przedszkola zawitały Myszka Miki oraz Kubuś Puchatek. Po wspólnej zabawie był poczęstunek oraz życzenia złożone przez Radę Rodziców Akademii Przedszkolaka.

Obchody urodzin połączono z Dniem Przedszkolaka, który przypada 20 września. Radości nie było końca. Zmęczone lecz jakże pogodne maluchy już dopytywały się o następne urodziny Akademii. Na te jednak przyjdzie nam poczekać cały rok.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie