3000 odsłonInformacje25 czerwca 2015, 19:41,

Płocczanie triumfują w XVIII Memoriale mec. Kujawy

W środę spotkaniami o miejsce 1 i 3 zakończył się XVIII Memoriał Tenisa Ziemnego im. mec. Wacława Kujawy, rozgrywany na kortach ziemnych przy ul. 18 Stycznia w Gostyninie.

Pierwsze gry rozpoczęły się w sobotę 20 czerwca, decydujące mecze ze względu na opady deszczu i zalanie kortów trzeba było przełożyć z niedzieli na środę.

W kategorii OPEN zwyciężył płocczanin Marcin Krysiak, który pokonał gostynianina Piotra Pośpieszyńskiego 2:0, w meczu o trzecie miejsce zmierzą się w jeszcze w najbliższą sobotę reprezentanci naszego miasta: Dawid Ciechanowski i Dawid Strzelecki.

W kategorii Old Boy powyżej 45 lat także triumfował tenisista z Płocka, Zdzisław Kopeć. W finale pokonał Remigiusza Kowalowa z Gostynina, trzecie miejsce przypadło dla reprezentanta Gostynina Roberta Lewandowskiego.

Patronat turnieju p. Majka Kujawa i p. Jacek Kujawa.

Nagrody najlepszym zawodnikom, w tym kryształową paterę, ufundowaną przez Jacka Kujawę, wręczali Burmistrz Miasta Gostynina, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Robacki i Dyrektor MOSiR Wiesław Adamski.

Organizator turnieju MOSiR Gostynin zabezpieczył dla każdego uczestnika turnieju pamiątkowe koszulki i znaczki.