Informacje

Po dwóch zwycięstwach nadeszła porażka

UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Błyskawica Lucień

Niestety, miło nie będą wspominać 8 kolejki Płockiej Ligi Okręgowej kibice i sympatycy Błyskawicy Lucień. Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali w sobotę, 6 października w Iłowie z Unią 1:6.

Mecz wyjazdowy od początku nie powiódł się po myśli piłkarzy z Lucienia. Do przerwy Błyskawica przegrywała już 3:0, po przerwie rywale także strzelili trzy gole, a honorową bramkę zdobył w 70 minucie Adrian Śmiałkowski. Dały sobie w sobotnim meczu problemy kadrowe z zespole z Lucienia, wobec tego trener Artur Szulwach do dyspozycji miał zaledwie trzech zawodników na ławce rezerwowych.

Lucienianie w tabeli spadli o dwie pozycje, obecnie z 8 punktami zajmują 11 miejsce.

Kolejny mecz Błyskawicy Lucień to trudny pojedynek z liderem – Amatorem Maszewo. Mecz rozegrany będzie na boisku im. Stefana Zbiega w Lucieniu w sobotę 13 października 2018 r. o g. 15:00.

Płock – Liga Okręgowa – 8 kolejka:

Unia Iłów – Błyskawica Lucień 6:1

bramki: 4' i 35' Mateusz Struzik, 14' i 86' Krystian Wiśniewski, 75' i 81' Mariusz Kunikowski – 70'Adrian Śmiałkowski

Błyskawica: Rafał Tąpkowski - Bartosz Dutkiewicz (76' Przemysław Warsicki), Mateusz Jagodziński, Mariusz Janiszewski, Jacek Kokosiński - Patryk Gronalewski, Adam Kaczmarek, Sebastian Surmak (46' Dominik Staniszewski), Kamil Surmak (28' Mariusz Surmak), Piotr Krysztofiak, Adrian Śmiałkowski; trener: Artur Szulwach

Tematy:Błyskawica Lucień

Sprawdź też: Dostawcy internetu GostyninMasażysta GostyninPrawnik Gostynin