Informacje13 marca,

Pochmurno i wietrznie. Prognoza dla Gostynina

Pochmurno i wietrznie. Prognoza dla Gostynina

Przed nami kolejne w tym roku załamanie pogody.

Przewiń w dół aby czytać dalejPo deszczowej nocy poranek powita nas 9 stopniami Celsjusza. Do południa niebo będzie skryte za chmurami. Na odrobinę słońca możemy liczyć dopiero w godzinach popołudniowych. Temperatura maksymalna 12 stopni Celsjusza.

We wtorek będzie wietrznie - prędkość wiatru może przekraczać 23 km/h.

Źródło: pogoda.interia.pl


Napisz komentarz

Popularny: 1600 odsłonInformacje12 marca,

Maciej Małecki zdymisjonowany

Maciej Małecki zdymisjonowany

Często w ostatnim czasie goszczący w Gostyninie i pokazujący się przy burmistrzu Pawle Kalinowskim poseł Maciej Małecki w dniu dzisiejszym został zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Maciej Małecki pełniący od 2017 roku funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów znalazł się na liście wśród kilkunastu zdymisjonowanych wiceministrów, która w dniu dzisiejszym została zaprezentowana podczas konferencji premiera Mateusza Morawieckiego.


Napisz komentarz

gostyniak, 14 marca
A było się z burmistrzem Kalinowskim nie zadawać!
Natalia, 13 marca
PIS ma starą praktykę awansowania chociażby na kilka tygodni kolejnych swoich aktywistów - "poprawia" im CV i zapewnia dochody, na które normalnie pracowaliby latami. W ten sam sposób, za poprzednich ich rządów, posłem na 3 miesiące został gostynianin Marek Piotrowicz. Dmucha się w balonik, po cichu nadyma etaty, żeby za miesiąc hucznie ogłaszać redukcję władzy dopiero co rozdętej!!!! To kpina z obywateli.
Dodaj ogłoszenie