5100 odsłon Informacje 30 maja 2017, 12:08,

Podejrzany o zgwałcenie 6-letniej córki trafił do aresztu


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie Łukasz G. oskarżony o wykorzystanie seksualne swej 6-letniej córki - informuje portal ekutno.pl.



Do czynu pedofilskiego doszło 3 miesiące temu. Po  wizycie u ojca, mieszkającego w jednej z gmin w powiecie gostynińskim dziewczynka zaczęła skarżyć się na ból w miejscach intymnych.

Po wizycie w kutnowskim szpitalu (dziewczynka wraz z rodzeństwem, matką i ojczymem mieszkają w Kutnie) gdzie stwierdzono, że ból na który uskarża się 6-latka może być spowodowany czynem pedofilskim, matka zgłosiła się do Kutnowskiej Policji.

Podejrzany usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa z art. 200 KK, czyli seksualnego wykorzystania osoby poniżej 15 lat.  
Sąd Rejonowy w Gostyninie podjął wczoraj decyzję o 3-miesięcznym areszcie Łukasza G. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

autor/źródło: ralf
Tematy: pedofil

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie