600 odsłon Informacje 27 października 2017, 09:09,

Podwójne zwycięstwo UKS Alfy w turnieju wojewódzkim


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Dwa zespoły UKS ALFA GOSTYNIN stanęły na najwyższym stopniu podium we wczorajszym (26 października br.) Finale Wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Jezewie.



W grupie młodszej dziewcząt - I miejsce zajęły: Małgosia Cichońska, Tosia Osmolak. Ten sam wynik uzyskali chłopcy w grupie starszej: Aleks Stasiński, Bartek Naczmański.

Serdecznie gratulujemy!
Wczorajsi zwycięzcy uzyskali awans do Finału Ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3grudnia.

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / UKS ALFA
Tematy: UKS ALFA

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie