Podwójne zwycięstwo UKS Alfy w turnieju wojewódzkim
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dwa zespoły UKS ALFA GOSTYNIN stanęły na najwyższym stopniu podium we wczorajszym (26 października br.) Finale Wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Jezewie.
W grupie młodszej dziewcząt - I miejsce zajęły: Małgosia Cichońska, Tosia Osmolak. Ten sam wynik uzyskali chłopcy w grupie starszej: Aleks Stasiński, Bartek Naczmański.
Serdecznie gratulujemy!
Wczorajsi zwycięzcy uzyskali awans do Finału Ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3grudnia.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / UKS ALFA
Tematy:
UKS ALFA
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia