Popularny: 1700 odsłonInformacje10 lipca, 11:53,

Policja prowadziła kontrole prędkości. Oto efekty...

Policja prowadziła kontrole prędkości. Oto efekty...

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego 9 lipca br. w godz. 6:00 – 22:00 gostynińscy policjanci prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. W trakcie akcji 14 kierujących naruszyło przepisy dotyczące przekroczenia dozwolonej prędkości.


Udostępnij 9
Podsumowanie akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”


Kaskadowy pomiar prędkości polega na tym, że kontrola prowadzona jest na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W przeprowadzeniu takiej kontroli mogą brać udział dwa, trzy lub więcej radiowozów policyjnych ustawionych kolejno po sobie na określonym, często krótkim, odcinku drogi.

Nadrzędnym celem akcji było ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz eliminowanie z ruchu drogowego tych kierowców, którzy prowadzą pojazdy ze znacznie przekroczoną od dozwolonej prędkością lub w inny rażący sposób łamią obowiązujące przepisy ruchu drogowego. W trakcie działań policjanci zatrzymali 14 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Przeczytaj też: Uwaga kierowcy! Pierwsza tego typu akcja policji w tym roku

Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji na polskich drogach jest nieprzestrzeganie przez kierujących dozwolonej prędkości jazdy.

autor/źródło: KPP Gostynin
Tematy:drogówka

Napisz komentarz

Popularny: 3400 odsłonInformacje10 lipca, 10:47,

Zielono i kolorowo na osiedlach GSM Gostynin

Przyblokowe ogródki na osiedlach GSM Gostynin zakwitły paletą barw. Kolorowe kwiaty oraz soczysta zieleń bez wątpienia są ozdobą i pozytywnie wpływają na samopoczucie mieszkańców odpoczywających na ławeczkach oraz przechodniów.


Udostępnij 149
Przyblokowe ogródki na osiedlach GSM Gostynin zakwitły paletą barw

Ogródki pod pod swoimi oknami założyli i pielęgnują mieszkańcy bloków Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

autor/źródło: ralf / foto: GSM Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Kicka Maria, 10 lipca
Nie tylko na osiedlu Bema w Gostyninie są ogródki !

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie