Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 6900 razy)

Policjanci uratowali młodego mężczyznę. Chciał popełnić samobójstwo


samobójstwo

21-letni mieszkaniec Płocka, wysłaną wiadomością sms poinformował najbliższych, że chce odebrać sobie życie. Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja gostynińskich policjantów, cała sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie.


Wczytywanie zawartości...

W czwartkowe popołudnie (13.07.) dyżurny gostynińskiej komendy otrzymał informację, że 21-letni płocczanin przebywa w lesie w rejonie Sierakówka i chce targnąć się na swoje życie. Dyżurny natychmiast wysłał w tamten rejon policyjne patrole podając rysopis desperata. W niedługim czasie od chwili zgłoszenia 21-latek był już pod opieką policjantów, a następnie został przekazany załodze pogotowia ratunkowego.

Dzięki sprawnym, zdecydowanym i szybkim działaniom podjętym przez gostynińskich policjantów kolejny raz udało zapobiec ludzkiej tragedii.


Tematy: samobójstwo

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij