Popularny: 700 odsłonInformacje11 czerwca, 10:18,

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - zaproszenie na debatę

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - zaproszenie na debatę

W środę 12 czerwca 2019 r. godz. 13.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie przy ul. Dmowskiego 13 odbędzie się debata społeczna "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ".

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 2
Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne


Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówiona zostanie także aplikacja "Moja Komenda", program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz stan bezpieczeństwa na terenie powiatu gostynińskiego.

Celem takiej debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że takie spotkanie pozwoli ustalić, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określić i zaplanować działania zapobiegawcze, ze szczególnym uwzględnieniem roli dzielnicowego.

Serdecznie zapraszamy!

autor/źródło: ralf / KPP Gostynin
Tematy:Debata

Napisz komentarz

Popularny: 6000 odsłonInformacje27 maja, 07:53,

Komunia Generalna w parafii św. Marcina 2019

Tydzień po I Komuni Świętej, w niedzielę (26 maja br.) w parafii św. Marcina odbyła się uroczystość odnowienia przyrzeń kościelnych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 18
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie