Popularny: 700 odsłonInformacje8 czerwca, 08:57,

Poszukiwany bez uprawnień uciekał przed policyjną kontrolą pojazdem ze skradzionymi tablicami

Poszukiwany bez uprawnień uciekał przed policyjną kontrolą pojazdem ze skradzionymi tablicami

W bagażniku opla policjanci ujawnili w bańkach olej napędowy, który podejrzany ukradł na stacji paliw. I to nie były jedyne powody do jego ucieczki

27- latek uciekał przed policyjną kontrolą, pojazdem ze skradzionymi tablicami rejestracyjnymi. W bagażniku opla policjanci ujawnili w bańkach olej napędowy, który podejrzany ukradł na stacji paliw. I to nie były jedyne powody do jego ucieczki. Płocczanin nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami a ponadto poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności.W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy, podczas patrolowania drogi krajowej w miejscowości Słupno postanowili zatrzymać do kontroli opla, którego kierujący popełnił kilka wykroczeń w ruchu drogowym. Siedzący za kierownicą pojazdu, młody mężczyzna nie miał jednak zamiaru zatrzymać się do policyjnej kontroli i zaczął gwałtownie przyspieszać. Nie reagował na nadawane przez policjantów sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca opla został zatrzymany, kiedy zjechał z drogi publicznej w „ślepą uliczkę”. Szybko okazało się, że powodów do ucieczki miał wiele.

27-latek kierował oplem bez wymaganych uprawnień a pojazd miał założone skradzione tablice rejestracyjne. W bagażniku pojazdu policjanci ujawnili kilka beczek z zawartością oleju napędowego. Szybko wyszło na jaw, że paliwo podejrzany ukradł na jednej z podpłockich stacji paliw. 27-latek ponadto poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet kilka lat więzienia.

autor/źródło: KMP Płock
Tematy:złodziej

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie