Popularny: 1000 odsłonInformacje20 maja, 16:03,

Poszukiwany dwoma listami gończymi został zatrzymany przez gostynińskich policjantów

Poszukiwany dwoma listami gończymi został zatrzymany przez gostynińskich policjantów

38-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę

Policjanci gostynińskiej patrolówki podczas interwencji na ul. Płockiej zatrzymali 38-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego, który był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności. 38-latek został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę.W czwartek (18.05) po godz. 22 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego gostynińskiej komendy podczas zgłoszonej interwencji na ul. Płockiej zatrzymali 38-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Okręgowy w Gdańsku oraz Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy.

Ponadto 38-latek był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Kaliszu do ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych.

Policjanci doprowadzili zatrzymanego do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, a następnie do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasadzoną kare pozbawienia wolności.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Niestety, 23 maja
Jacy wspaniali ci nasi policjanci szkoda tylko jak po nich zadzwonisz to w du...mają.Lepiej na Dworcu PKS kebaby smakują nie interwencja. Dno
Dodaj ogłoszenie