Popularny: 1200 odsłonInformacje21 września 2021, 08:52,

Powiat Gostyniński ogłasza przetarg na budowę domu dziecka. Szczegóły w artykule

Powiat Gostyniński ogłasza przetarg na budowę domu dziecka. Szczegóły w artykule

Termin składania ofert upływa 4 października 2021 roku

W Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Gostynińskiego zostało opublikowane ogłoszenie przetargowe na roboty budowlane zadania pn.: "Adaptacja zabudowanych nieruchomości położonych w Gostyninie przy ul. Iwaszkiewicza na placówkę opiekuńczo — wychowawczą z uwzględnieniem potrzeb wychowanków niepełnosprawnych oraz przy ul. Ozdowskiego na przygotowanie zaplecza dla funkcjonujących placówek opiekuńczo wychowawczych".Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania w formie zaprojektuj-wybuduj polegającego na:

- Rozbiórce budynku przemysłowego. Zmianę sposobu użytkowania budynku biurowego i budynku magazynowego na placówkę opiekuńczo – wychowawczą (budynek zamieszkania zbiorowego) wraz z ich rozbudową, nadbudową i przebudową oraz budowa niezbędnej infrastruktury i urządzeń towarzyszących przy ul. Iwaszkiewicza;

- Przebudowie i zmianie sposobu użytkowania części mieszkalnej budynku po byłym Powiatowym Zespole Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Gostyninie przy ul. Ozdowskiego 1A na część biurową dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie w ramach przygotowania zaplecza dla funkcjonujących placówek opiekuńczo – wychowawczych wraz z nadbudową i zmianą konstrukcji dachu na budynku łącznika przy ul. Ozdowskiego 1A.

Termin składania ofert upływa 4 października 2021 roku.

Link do ogłoszenia:http://bip.gostynin.powiat.pl/?id=4655

autor/źródło: Redakcja

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie