Popularny: 7000 odsłon Informacje 15 marca, 19:07,

Pożar w bloku w Gorzewie-Kruku. Ewakuowano mieszkańców

Około 25 osób zostało ewakuowanych w wyniku pożaru do którego doszło dzisiaj (15 marca br.) w jednym z lokali bloku w miejscowości Gorzewo-Kruk (gm. Gostynin).

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 23
Na miejscu zdarzenia pracowały 3 JRG Gostynin, policja, pogotowie ratunkowe oraz zakład energetyczny


Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 11.00. Na miejscu zdarzenia pracowały 3 JRG Gostynin, policja, pogotowie ratunkowe oraz zakład energetyczny.

"Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w lokalu zajętym przez ogień nikt nie przebywa" - poinformował portal mł. bryg. mgr Mariusz Ostrowski oficer prasowy KP PSP Gostynin.

Podczas akcji z bloku ewakuowano około 25 osób. Działania straży pożarnej trwały ponad 2 godziny, nikt nie doznał żadnych obrażeń.


Napisz komentarz

Popularny: 2000 odsłon Informacje 15 marca, 16:15,

Zawody rejonowe w unihokeja: do Igrzysk Młodzieży Szkolnej awansowała Pacyna

W piątek, 15 marca 2019 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie dzień po rywalizacji młodszych sportowców, o awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej w rejonowych zawodach w unihokeja rywalizowała młodzież z roczników 2003-2005.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 75
Powodzenia w kolejnym etapie!

Nasz powiat reprezentowali zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt zwycięzcy zawodów powiatowych – Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Pacynie.

Zwycięstwo i awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej uzyskać udało się zespołowi dziewcząt pod kierunkiem Ewy Różyckiej i Marii Stępniak.

Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.

WYNIKI

dziewczęta:
1. SP Pacyna
2. SP Nowe Miszewo
3. SP nr 6 Płock

chłopcy:
1. SP Radzanowo
2. SP Pacyna
3. SP nr 18 Płock

Tematy: unihokej Pacyna

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie