Artykuł partnerski10 stycznia 2020, 09:11,

Pozwól sobie na relaks


Zadbaj o swoje dobre samopoczucie

W dzisiejszym świecie ludzie pędzą. Obserwując ich w dużych, a teraz również w małych miastach widzę pęd. Myślicie że Ci ludzie urodzili się by pędzić?


Całe otoczenie wywiera na nas presje na różnych poziomach. Ekolodzy by dbać o planetę i klimat. Rodzina wymaga od nas spełniania ciągłych obowiązków domowych. W pracy ciągły stres żeby wyrobić się z tym co jest do zrobienia, bo już zaraz nowa rzecz. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? Ty sam. Zatrzymaj się na chwilę, znajdź dla siebie samego choć tę jedną chwile w tygodniu.

Zadbajmy o swoje dobre samopoczucie!

Mówi się ze codzienny ruch, zdrowe odżywianie i krótka chwila medytacji, modlitwy jakby tego nie nazwał uwagi dla samego siebie wydłuża nam życie! A my chcemy żyć długo!

Wiec zatrzymaj się.

W domu nie zawsze jest możliwość? Nie wszyscy zrozumieją ze w tym momencie chcesz być sam ze sobą? Mam dla Ciebie małą podpowiedź, znalazłam w naszym mieście jest takie miejsce gdzie z przyjaciółmi spotykamy się żeby zadbać o swoje ciało i ducha. Zrelaksować się na treningu Jogi . Nie jest to zwyczajny trening, na którym się tylko rozciągamy. Wszystko jest dokładnie przemyślane, przez świetną prowadzącą wprowadzającą niesamowitą energię na salę. Jola dba o wszystkich i o każdego z osobna, pozwala nam na pełen relaks i dzieli się z nami swoim doświadczeniem. Zwieńczeniem każdego spotkania jest niesamowicie energetyzujący koncert na misach tybetańskich z dzwoneczkami Zaphir, dopełnionym dźwiękiem Tingsza.

Pamiętaj że dbając o siebie dbasz o swoich bliskich oraz otaczający Cię świat.

https://www.facebook.com/FitLuck-591866651023947/

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: FitLuck

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie