InformacjeGorący temat (1300 odsłon)

Profesjonalny zespół ds. środków zewnętrznych? Póki co wyszła totalna „klapa”


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

burmistrz Paweł Kalinowski UE

Dopiero po trzech latach od objęcia stanowiska Burmistrz Paweł Kalinowski postanowił stworzyć zespół do pozyskiwania środków unijnych. Plany były ambitne, jednak jak poinformował Urząd Miasta, jedyny chętny, który zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko naczelnika w procedurze kwalifikacyjnej, wycofał swoją ofertę i konkurs nie został z tego powodu rozstrzygnięty.


Kim jest tajemniczy kandydat? Tego nie wiadomo. Co pewne natomiast, to nie pierwsza rezygnacja z pracy na stanowisku urzędniczym „pod skrzydłami” Burmistrza Kalinowskiego. W kwietniu 2016 roku z funkcji prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego zrezygnował Piotr Śladowski, w sierpniu tego samego roku zrezygnował z pracy doradca zatrudniony w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia Jarosław Bień, a we wrześniu ze stanowiska zastępcy burmistrza zrezygnował Paweł Pachniewski.

Ile środków unijnych przepadło jakie Gostynin mógł pozyskać przez ten czas, zanim w Urzędzie Miasta postanowiono stworzyć, jak widać z ogromnymi problemami, zespół ds. pozyskiwania środków zewnętrznych? Trudno ocenić, ale patrząc na Płock i zakres gdzie gdzie te miasto pozyskuje, można jasno stwierdzić jest u nas mizernie. W Płocku, jak poinformował pod koniec listopada Prezydent Andrzej Nowakowski, pozyskano z unijnych funduszy 27 milionów złotych. Chodzi o projekt kompleksowego „uzbrojenia” terenów na osiedlu Trzepowo w infrastrukturę, która zachęci przedsiębiorców do zainwestowania właśnie w tym miejscu.

W Gostyninie trwa natomiast konkurs na dwa wolne stanowiska podinspektora ds. pozyskiwania i realizacji funduszy. Wymagania formalne spełniły cztery kandydatki.
Do tematu wrócimy.

Informacja o wyniku naboru

Tematy:burmistrzPaweł KalinowskiUE

Sprawdź też: Fotografia ślubna GostyninShoarma GostyninKuchnia włoska Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Popularne artykuły


1
2
Mikołajkowe Zawody Wrotkarskie [ZDJĘCIA+WYNIKI]
dodano: 5 grudnia 2017, 1600 odsłon
3
Charytatywny kiermasz ciast w "Elektryku" [ZDJĘCIA]
dodano: 5 grudnia 2017, 1600 odsłon
4
Zagrają dla Amelki i Franka
dodano: 3 grudnia 2017, 1200 odsłon
5

Galerie zdjęć


Charytatywny kiermasz ciast w "Elektryku" [ZDJĘCIA]
Charytatywny kiermasz ciast w "Elektryku" [ZDJĘCIA]
Charytatywny kiermasz ciast w "Elektryku" [ZDJĘCIA]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij