InformacjeGorący temat (1000 odsłon)

Prokuratura umorzyła dochodzenie Ds.312.2017 w sprawie uchwały MPK


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

podwyżki Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne

Prokuratura Rejonowa w Gostyninie wydała decyzje umarzającą dochodzenie w sprawie nieautentycznej uchwały Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego (w sprawie nr PR Ds.312.2017).


Rok temu informowaliśmy o podwyżkach w Radzie Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Przypomnijmy, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspólników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. podjęło 19 kwietnia 2017 r. uchwałę, dotyczącą nowych wynagrodzeń od 21 kwietnia dla członków Rady Nadzorczej spółki. Uchwałę podpisał Burmistrz Paweł Kalinowski, jednocześnie wyrażając w ten sposób zgodę na podwyżki:

https://gostynin.info/…/pis-przeglosowalo-ustawe-burmistrz…/

Nasze informacje z końca marca 2017 roku, dotyczące planowanych podwyżek, choć nie w maksymalnym w dozwolonym wskaźniku, okazały się faktem.

Wówczas redakcji naszego portalu przekazano uchwałę, która nie była autentyczna. Na jej podstawie z obowiązku informowania o gospodarowaniu mieniem publicznym (środkami Gminy Miasta Gostynina) powstał artykułu o planowanych podwyżkach.
Redakcja naszego portalu przeprosiła czytelników za opublikowanie niezgodnego ze stanem faktycznym artykułu, jednocześnie przekazując informację dotyczącą okoliczności zdarzenia organom ścigania.

Prokuratura Rejonowa w Gostyninie umorzyła śledztwo, w czym informuje pismem z 23 lutego 2018 r.: - Postępowanie zakończyło się wydaniem postanowienia o umorzeniu dochodzenia wobec nie wykrycia sprawcy przestępstwa art. 322 k.p.k. - czytamy w piśmie podpisanym przez Pawła Siemiona, Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Gostyninie.

Tematy:podwyżkiMiejskie Przedsiębiorstwo Komunalne

Sprawdź też: Fryzjer GostyninWymiana opon GostyninPrawnik Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Już jutro I Wyścig o Puchar Siemowita
Już jutro I Wyścig o Puchar Siemowita
Już jutro I Wyścig o Puchar Siemowita

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij