Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje3 dni temu, 13:58,

Przy ulicy Nowej powstaje galeria handlowa

Przy ulicy Nowej powstaje galeria handlowa [ZDJĘCIA]

Prace potrwają 7 miesięcy.

Vis-a-vis sklepu Kaufland ruszyły prace budowlane związane z budową budynku handlowo-usługowo-magazynowego przy ulicy Nowej.Prace potrwają 7 miesięcy.

Planowany termin ich ukończenia to listopad 2023 roku.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Magda, Przedwczoraj
Kolejna galeria ????? Chyba dla emerytów, poroniony pomysł. Zamiast pomyśleć o miejscach pracy dla bezrobotnych i zatrzymać ich w tym i tak wyludniającym się miasteczku to nie, po co, postawmy kolejny moloch. Zamiast zainwestować w miejsca do aktywnego spędzania czasu dla dzieci, młodzieży albo chociażby dla całych rodzin, bo nadwaga, bo otyłość w społeczeństwie to zachłysnęliśmy się "wielkomiasteczkowym trendem". Walory przyrodnicze nas predysponują a właściwie aż proszą żeby je wykorzystać i utworzyć jakieś centrum rekreacji, park rozrywki ..... ale po co .... przecież można nic nie robić ....mało ambicji w tej naszej władzy a my mieszkańcy niestety przyzwyczailiśmy się do nic nierobienia włodarzy.....przykre .....i niestety takie prawdziwe...
Agnieszka, 3 dni temu
Szkoda że nikt nie pomyślał żeby zrobić dla dzieci fajny park rozrywki. Nie ma gdzie pójść w naszym mieście posiedzieć na ławce czy pograć w piłkę.
Dodaj ogłoszenie