3100 odsłon Informacje 26 czerwca 2025, 11:09,

Radny Stanisław Wróblewski postuluje podwyżki opłat dla handlujących w Gostyninie


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Gostyninie (25 czerwca) radny Stanisław Wróblewski zasugerował możliwość wprowadzenia podwyżek opłat dla osób prowadzących handel na terenie miasta. Pomysł Stanisława Wróblewskiego nie spotkał się z aprobatą klubu radnych IdG.



W trakcie obrad radny Stanisław Wróblewski zwrócił uwagę na rosnące ceny produktów oferowanych przez handlowców, przywołując przykład truskawek, których cena wzrosła w stosunku do ubiegłego roku o kilka złotych za kilogram. Jednocześnie podkreślił, że władze miasta wykazują się nadmierną tolerancją w kwestii opłat pobieranych od handlujących.

"Jesteśmy bardzo tolerancyjni, jeśli chodzi o podniesienie pewnych opłat, a ci ludzie nie mają żadnych skrupułów" - stwierdził radny podczas wystąpienia.
"Warto czasami sięgnąć po te większe wstawki, bo te dochody chcieliśmy, żeby były troszeczkę większe" - argumentował radny.

Propozycja radnego Wróblewskiego dotyczy bezpośrednio przedsiębiorców prowadzących działalność handlową na terenie Gostynina, w tym sprzedawców na lokalnym targu.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Franka, 30 czerwca 2025
A gdzie urząd skarbowy!!!
Hty, 28 czerwca 2025
Przy całym szacunku do człowieka, proszę aby zacząć opodatkowanie od hipermarketów, gdzie kasa robi różnicę między tymi, którzy zarabiają grosze i tymi którzy zarabiają.....
Mieszkaniec, 27 czerwca 2025
Stasiu trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść niepokonany. Na ciebie to już czas ????
Dodaj ogłoszenie