2300 odsłonInformacje2 czerwca, 11:59,

Radość i zabawa w sercu miasta. Dzień Dziecka na Rynku


Kolorowy Dzień Dziecka na Rynku

W minioną sobotę (1 czerwca br.) mieszkańcy miasta zgromadzili się na Rynku, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Pomimo obaw związanych z kapryśną pogodą, większość zaplanowanych atrakcji udało się przeprowadzić bez przeszkód, dostarczając uczestnikom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.Uroczystości rozpoczęła burmistrz Agnieszka Korajczyk-Szyperska, która serdecznie powitała zebranych i życzyła dzieciom doskonałej zabawy. W wydarzeniu wzięli także udział radni miejscy, aktywnie uczestnicząc w organizacji i przebiegu imprezy.

Pierwszym punktem programu był występ Zespołu Pieśni i Tańca „Modroki” pod kierownictwem Joanny Milczarskiej. Grupa zaprezentowała piękny i energetyczny show, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Następnie na scenie pojawiła się Miejska Orkiestra Dęta, prowadzona przez kapelmistrza Józefa Pakulskiego, której wykonania utworów muzycznych dostarczyły słuchaczom wielu muzycznych emocji.

Oprócz artystycznych występów, dzieci miały okazję skorzystać z licznych atrakcji. Na najmłodszych czekało malowanie buziek, rysowanie, zjeżdżanie na dmuchanych zamkach oraz skoki na bungee trampolinach.

Jednym z popularniejszych stoisk było stanowisko PKO, gdzie dzieci i ich rodzice byli witani przez zabawną żyrafę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także stanowiska Pogotowia Ratunkowego, Policji i Straży Pożarnej. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć z bliska sprzęt ratowniczy, ale także zasiąść w samochodach służb i posłuchać o ich codziennej pracy.

Kulminacyjnym punktem programu była zabawa kolorami, która zgromadziła wszystkich uczestników, małych i dużych. Radość na twarzach i ekspresyjne tańce mówiły same za siebie, tworząc niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie