Popularny: 3000 odsłonInformacje8 kwietnia 2018, 02:16,

Razem możemy więcej. Koncert charytatywny dla Weroniki PytelW sobotni wieczór (7 kwietnia br.) sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie wypełniła się ludźmi, dla których los chorej na nowotwór złośliwy 3 letniej Weroniki nie jest obojętny. W trakcie wydarzenia były zbierane pieniądze na leczenie dziewczynki.Na deskach "emceku" wystąpili: Miejska Orkiestra Dęta, Gmina Orkiestra Dęta Foxodeon, grupa akrobatyczna Acro Top z Baruchowa, zespół taneczny "Ananasy" ze Szkoły Podstawowej nr 3, laureaci konkursu "Mam talent?" z SP3 oraz Gminny Chór Vox Cordis.

W akcję włączyli się również uczniowie gostynińskich szkół średnich. W przerwie koncertu przeprowadzono aukcję.

Obecni na sali rodzice Weronisi podziękowali wszystkim za przybycie oraz pomoc, którą mieszkańcy Gostynina udzielili ich choremu dziecku.

Organizatorką akcji charytatywnej była pani Wiesława Radecka.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Wiesława Radecka, 9 kwietnia 2018
Dziękuję za miłe słowa ale uważam, z całym szacunkiem panie Stanisławie,że z tą najbardziej aktywną radną w mieście,pan bardzo przesadził.Każdy z obecnych radnych pracuje tak jak potrafi i uważa.Nie należy mnie aż tak wyróżniać.Ja lubię ludziom pomagać ale nie tylko ja wśród radnych pomagam.Nie planuję startować ponownie do Rady Miasta absolutnie.Dziękuję jeszcze raz za słowa uznania.Jest mi miło jednak uważam,że z tym czerwonym dywanem to również wielka przesada.Daleko mi do gwiazd a także do nieskazitelnych pań pracujących w naszym Urzędzie Miasta.Organizowane przeze mnie koncerty nie są pod publikę i po to,aby mnie promować.Życzę przyszłym radnym dobrej współpracy z urzędnikami . Dziękuję wszystkim uczestnikom koncertu poświęconego Weronice Pytel.Oficjalne podziękowania zamieszczę na portalach.Fanty,które pozostały z licytacji przekazane zostaną na kolejną akcję dla Weroniki. K
Do przemyślenia, 8 kwietnia 2018
Wszystko ładnie, pięknie (szacun dla Wiesi Radeckiej za pomysł i organizację koncertu!) z jednym "ale". Publika trochę mizerna, za to w dużej mierze finansowo skąpa. Gdzie był burmistrz (ze świtą), wójt z radnymi, gdzie właściciele firm, kierownicy/naczelnicy jednostek miejskich, gminnych, powiatowych etc. Żałowali grosza, więc nie przyszli? Honoru próbowali ratować obecni: dyrektor sp3 i radny Paweł Pilichowicz. Licytacja obrazów i innych rzeczy, z których sprzedaży dochód miał być przeznaczony dla Weroniki była nieomal żenująca. Poza drobiazgami nie poszło nic, nawet ręczniki z ceną wywoławczą 30 zł... Dziwni jesteście, Gostyniańczycy:/ Aukcja
Stanisław Zaremba, 8 kwietnia 2018
Pani Wiesława Radecka jest najbardziej aktywną radną w mieście, powiecie, a może i więcej. To już któraś z kolei udana impreza charytatywna. Pani Radecka jest wzorem dla innych jednostek organizacyjnych. Pani Wiesiu tak trzymać, następne wybory wygra Pani w cuglach, daleko pozostawiając konkurencję. Życzę powodzenia, miło mi znać taką osobę. No i ta prezencja, czarna długa suknia, tylko czerwony dywan.
Dodaj ogłoszenie