InformacjeGorący temat (2700 odsłon)

Razem możemy więcej. Koncert charytatywny dla Weroniki Pytel [ZDJĘCIA]


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Weronika Pytel Ananasy Foxodeon Miejska Orkiestra Dęta Acro Top

W sobotni wieczór (7 kwietnia br.) sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie wypełniła się ludźmi, dla których los chorej na nowotwór złośliwy 3 letniej Weroniki nie jest obojętny. W trakcie wydarzenia były zbierane pieniądze na leczenie dziewczynki.


Na deskach "emceku" wystąpili: Miejska Orkiestra Dęta, Gmina Orkiestra Dęta Foxodeon, grupa akrobatyczna Acro Top z Baruchowa, zespół taneczny "Ananasy" ze Szkoły Podstawowej nr 3, laureaci konkursu "Mam talent?" z SP3 oraz Gminny Chór Vox Cordis.

W akcję włączyli się również uczniowie gostynińskich szkół średnich. W przerwie koncertu przeprowadzono aukcję.

Obecni na sali rodzice Weronisi podziękowali wszystkim za przybycie oraz pomoc, którą mieszkańcy Gostynina udzielili ich choremu dziecku.

Organizatorką akcji charytatywnej była pani Wiesława Radecka.

Tematy:Weronika PytelAnanasyFoxodeonMiejska Orkiestra DętaAcro Top

Sprawdź też: Dostawcy internetu GostyninFryzjer męski GostyninFotografia okolicznościowa Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Dziękuję za miłe słowa ale uważam, z całym szacunkiem panie Stanisławie,że z tą najbardziej aktywną radną w mieście,pan bardzo przesadził.Każdy z obecnych radnych pracuje tak jak potrafi i uważa.Nie należy mnie aż tak wyróżniać.Ja lubię ludziom pomagać ale nie tylko ja wśród radnych pomagam.Nie planuję startować ponownie do Rady Miasta absolutnie.Dziękuję jeszcze raz za słowa uznania.Jest mi miło jednak uważam,że z tym czerwonym dywanem to również wielka przesada.Daleko mi do gwiazd a także do nieskazitelnych pań pracujących w naszym Urzędzie Miasta.Organizowane przeze mnie koncerty nie są pod publikę i po to,aby mnie promować.Życzę przyszłym radnym dobrej współpracy z urzędnikami . Dziękuję wszystkim uczestnikom koncertu poświęconego Weronice Pytel.Oficjalne podziękowania zamieszczę na portalach.Fanty,które pozostały z licytacji przekazane zostaną na kolejną akcję dla Weroniki. K

  • Wszystko ładnie, pięknie (szacun dla Wiesi Radeckiej za pomysł i organizację koncertu!) z jednym "ale". Publika trochę mizerna, za to w dużej mierze finansowo skąpa. Gdzie był burmistrz (ze świtą), wójt z radnymi, gdzie właściciele firm, kierownicy/naczelnicy jednostek miejskich, gminnych, powiatowych etc. Żałowali grosza, więc nie przyszli? Honoru próbowali ratować obecni: dyrektor sp3 i radny Paweł Pilichowicz. Licytacja obrazów i innych rzeczy, z których sprzedaży dochód miał być przeznaczony dla Weroniki była nieomal żenująca. Poza drobiazgami nie poszło nic, nawet ręczniki z ceną wywoławczą 30 zł... Dziwni jesteście, Gostyniańczycy:/ Aukcja

  • Pani Wiesława Radecka jest najbardziej aktywną radną w mieście, powiecie, a może i więcej. To już któraś z kolei udana impreza charytatywna. Pani Radecka jest wzorem dla innych jednostek organizacyjnych. Pani Wiesiu tak trzymać, następne wybory wygra Pani w cuglach, daleko pozostawiając konkurencję. Życzę powodzenia, miło mi znać taką osobę. No i ta prezencja, czarna długa suknia, tylko czerwony dywan.

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


AS Gostynin zajął 3. miejsce w turnieju siatkówki [ZDJĘCIA+WYNIKI]
AS Gostynin zajął 3. miejsce w turnieju siatkówki [ZDJĘCIA+WYNIKI]
AS Gostynin zajął 3. miejsce w turnieju siatkówki [ZDJĘCIA+WYNIKI]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij