Informacje13 września 2018, 10:52,

Regaty we Włocławku. Świetny występ gostynińskiego klubu HALS

Miesiąc wrzesień dla regatowej reprezentacji Klubu HALS, to okres intensywnych treningów oraz udziału w kilku ogólnopolskich zawodach. W minioną sobotę i niedzielę najmłodsi adepci żeglarstwa uczestniczyli w regatach grupy B Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist we Włocławku.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Nasza najmłodsza zawodniczka Zuzia Zielińska zajęła III miejsce w swojej grupie wiekowej


Na regatach zameldowało się prawie 50 jachtów z 7 klubów z całej Polski w tym dwóch z samej czołówki rankingu. Idealna żeglarska pogoda (wiatr+słońce) pozwoliła na rozegranie pięciu wyścigów, w których nasi zawodnicy wykazywali się coraz większą zręcznością oraz dużą wytrwałością.

Ostatecznie nasza najmłodsza zawodniczka Zuzia Zielińska zajęła III miejsce w swojej grupie wiekowej, a inni zawodnicy w poszczególnych biegach plasowali się tuż za reprezentantami z najlepszych Klubów.

Tematy:regatyHALS

Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje12 września 2018, 13:27,

Mundurowi odwiedzili podstawówki

Z początkiem roku szkolnego gostynińscy policjanci rozpoczęli działania prewencyjne i profilaktyczne w szkołach. Mundurowi w pierwszym tygodniu września czuwali nad bezpieczeństwem dzieci w drodze do szkoły, natomiast teraz rozpoczęli cykl spotkań z uczniami.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

W ramach programu „B&N” oraz kampanii „Kierowco! Nie polujemy na zebrach” wczoraj odbyło się spotkanie z uczniami SP nr 1 w Gostyninie. Natomiast dzisiaj tożsame działania zostały przeprowadzone dla uczniów szkoły w Zwoleniu. Funkcjonariusze najpierw przeprowadzili pogadankę z dziećmi o różnych zagrożeniach jakie mogą napotkać w drodze do szkoły oraz przypominali przepisy i zasady ruchu drogowego. Następnie wspólnie z najmłodszymi, rozpoczęli ćwiczenia dotyczące bezpiecznego przechodzenia na drugą stronę ulicy.

Policjanci przypominali także by dzieci, ich odzież i tornistry, wyposażone były w elementy odblaskowe, dzięki czemu dzieci będą bardziej widoczne na drodze.

Kolejne spotkania już zostały zaplanowane.

Zdjęcia: SP nr 1/KPP Gostynin


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie