Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje24 marca, 15:00,

Rezygnacja Przewodniczącego Rady. Powodem brak zaufania do Wójta


31-letni Kamil Balcerzak był przewodniczącym od 25 listopada 2019 r.

W środę, 24 marca 2021 r. podczas obrad sesji Rady Gminy Gostynin w Sierakówku przyjęta została rezygnacja Przewodniczącego Rady Gminy Kamila Balcerzaka i jego zastępcy Elżbiety Tyszkiewicz.31-letni Kamil Balcerzak był przewodniczącym od 25 listopada 2019 r. Zastąpił Piotra Piotrowskiego, który przewodniczył radzie od początku kadencji, po wyborach samorządowych w 2018 r.

W swoim oświadczeniu odczytanym, jako powód rezygnacji wskazywał między innymi na brak zaufania do wójta Edmunda Zielińskiego. Ponadto podziękował swoim współpracownikom.

Z funkcji wiceprzewodniczącej zrezygnowała także, podając jako powód powody osobiste, Elżbieta Tyszkiewicz.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Tomasz, 26 marca
Poprzedni a teraz obecny przewodniczączy też był zdjęty przez pewnego Pana w białych rękawicach, a teraz są zapan brat, więc jestem ciekawy kto jest ty niegrzecznym dzieckiem który kryje się pod maską, ale to kiedyś wyjdzie na światło dzienne.
Mieszkaniec, 26 marca
DJL ma Pan rację,ale ciekawe co będzie jak mleko się rozleje, jaką wtedy przyjmnie obronę pewien pan ......Tonięcie niczym tytanik
Mieszkaniec, 26 marca
Moje gratulacje p.Kamilu za odwagę i za to co Pan robi,bo wiem o tym dokładnie że gdyby nie pan to nasze dzieci po powrocie do szkoły musiałyby nadal ćwiczyć na korytarzu, A zastępca naszego Pana wójta nie lubi osób mających swoje zdanie,tylko osoby które dają sobą rządzić A pan do takich pewnie nie należy
Dodaj ogłoszenie