Informacje6 lutego, 15:16,

Rockowe granie w Kutnie. Orgasmatron zagra utwory Motörhead!

Rockowe granie w Kutnie. Orgasmatron zagra utwory Motörhead!

Lemmy Kilmister nie żyje, ale jego muzyka gra dalej!

Zapraszamy w sobotę (10 lutego br.) do Centrum Teatru Muzyki i Tańca przy ul. teatralnej 1 w Kutnie na koncert Tribute to Lemmy & Motörhead.Koncert dedykowany RIP Markowi "Cinkciarzowi" Błaszczykowi.

Organizatorami koncertu są : ANTI-VIOLENT AGENCY MAREK I KINGA KURNATOWSCY, KUTNOWSKI DOM KULTURY, KUTNOWSKA KUŹNIA KULTURY oraz AGNIESZKA BREGIER

19.00 – otwarcie bram
20.00 – support TENEBRIS
21.00 – Orgasmatron

10 lutego 2024 (sobota), Godz. 20:00
Bilety 80 zł ONLINE kupbilecik pl - 2 pula do 09.02.2024, 100 zł – w dniu koncertu

Orgasmatron – to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock'n'Rolla Lemmiego Kilmistera i Official Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus Acid), Flapjack - the band (Maciej Jahnz), Turbo (oficjalny profil zespołu) (Wojciech Hoffmann), Piotr Szpalik (Grzegorz Kupczyk & CETI, The Legacy), Michał Dolski (Titus Tommy Gunn).

Sami o sobie:
"Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock 'n' roll, zrobił sobie sposób na życie.Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my... i nie minutą, ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!"

TENEBRIS - łódzka kapela grająca eclectic post death metal.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie