Popularny: 2000 odsłonInformacje5 listopada, 21:46,

Roksana Rękawiecka i Przemysław Giżyński zwycięzcami Gostynińskiego Biegu Niepodległości



W sobotę (5 listopada br.) na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie i przylegającym terenie leśnym odbył się Gostyniński Bieg Niepodległości. W głównej kategorii OPEN wśród kobiet wygrała uczennica LO Gostynin Roksana Rękawiecka, a wśród panów Przemysław Giżyński z Płocka.



Główne starty poprzedziły rodzinne biegi rodziców z przedszkolakami.

Wyniki:

400 m - 2012-2011

dziewczęta

1. Maja Leńska  - SP13 Płock
2. Gabriela Matusiak - SP3 Gostynin
3. Zuzanna Rudzińska - SP Zwoleń
4. Julia Wichrowska - SP3 Gostynin
5. Milena Sielaczek - SP Solec
6. Diana Serediuk - Ukraina
7. Masza Szumai - Ukraina

chłopcy

1. Olaf Markus - SP3 Gostynin
2. Wiktor Przybylski - SP5 Gostynin
3. Igor Kostrzewa - SP Oporów
4. Marcel Jastrzębski - SP Solec
5. Oliwier Węgrzyn - SP10 Gorzów Wielkopolski
6. Aleksander Lewiński - SP1 Gostynin

600 m - 2010-2009

dziewczęta

1. Lena Wrońska - SP Stare Proboszczewice
2. Aleksandra Giżyńska - SP6 Płock
3. Maja Oniśk - SP5 Gostynin
4. Łucja Marciniak - SP Solec

chłopcy

1. Michał Lewandowski - SP3 Gostynin

800 m - 2008-2007

dziewczęta

1. Oliwia Marcinkowska - SP Emilianów
2. Zuzanna Wojas - Płock
3. Amelia Parzęcka - PTT Delta
4. Klara Marciniak - SP Solec
5. Roksana Kozłowska

chłopcy

1. Wiktor Górczyński - III LO Płock
2. Emil Lachowicz - Płock

1000 m - 2006-2004

chłopcy

1. Adam Nowakowski - PTT Delta
2. Dawid Manista - Budowlanka Płock
3. Albert Smyczyński - LO Gostynin

OPEN

kobiety - 2000 m

1. Roksana Rękawiecka - LO Gostynin/PTT Delta
2. Ilona Bednarek
3. Monika Gęsiarz - Płock
4. Anna Zielińska - Gostynin
5. Daria Domosławska - Płock

mężczyźni - 4000 m

1. Przemysław Giżyński - Płock
2. Kacper Górski - PTT Delta
3. Marek Karaszewski - Płock
4. Przemysław Dobrzyński - Gostynin
5. Piotr Bronowski - Węgrzynów
6. Kamil Goszczyński - Płock
7. Radosław Typko - Gostynin
8. Dariusz Kiełbasa - Gąbin
9. Przemysław Adamski - Płock
10. Łukasz Sadowski - Słupno
11. Przemysła Strąk - Płock
12. Daniel Kozłowski
13. Szymon Gęsiarz - Płock
14. Maciej Komorowski - Gostynin
15. Łukasz Lewiński - Gostynin Biega
16. Jarosław Bieńkowski - Płock
17. Piotr Kotfas - Groono

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie