Popularny: 5500 odsłonInformacje28 maja, 10:20,

Różal i Kaczor zapraszają na Charytatywny Zlot Motoryzacyjny

Różal i Kaczor zapraszają na Charytatywny Zlot Motoryzacyjny

W dniach od 7 do 9 czerwca 2019 roku w Miałkówku k/Gostynina odbędzie się kolejny charytatywny zlot motoryzacyjny. W tegorocznej edycji pieniądze zbierane będą na leczenie i rehabilitację 5-letniej Amelki Borkowskiej z Gostynina oraz Fundacja Lucky Horses.


Udostępnij 483
W tegorocznej edycji pieniądze zbierane będą na leczenie i rehabilitację 5-letniej Amelki Borkowskiej z Gostynina


Na zlot zapraszają Marcin "Różal" Różalski oraz Marek "Kaczor" Kaczanowski.

 

autor/źródło: ralf / video: Tomasz Balcerzak

Napisz komentarz

Komentarze

SCORPION, 7 czerwca
Chętnych na sobotnią wycieczkę do Miałkówka zapraszam o 09:00 pod ICDS w Łomiankach. Planujemy dojechać do Miałkówka ok 11:00. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych motocyklistów!!!
Kim kum, 4 czerwca
Super pomysł na imprezkę.
Popularny: 1500 odsłonInformacje28 maja, 09:55,

Dzień Mamy i Taty w Jedynce

24 maja 2019r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie obchodziła bardzo ważne święto w kalendarzu wydarzeń szkolnych – Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji uczniowie klas IIa, IIb oraz IIc wraz z wychowawcami – Izabelą Markiewicz, Moniką Majewską i Teresą Zarzycką oraz Karoliną Adamaszek zorganizowały uroczystość dla rodziców.


Udostępnij 24
W oczach wielu, którzy siedzieli na widowni pojawiły się łzy wzruszenia

Sala gimnastyczna w krótkim czasie wypełniła się po brzegi ponieważ wiadomo było, że aktorzy zagrają w tym dniu najlepsi.

Przybyłych gości dzieci powitały menuetem, po którym wśród dźwięków piosenek „Dziećmi jesteśmy tylko raz” i „Cudownych rodziców mam” wybrzmiały życzenia dla najważniejszych osób w życiu każdego człowieka – Mamy i Taty. W podziękowaniu za miłość, dobroć, opiekę oraz cierpliwość dzieci zadedykowały swoim najbliższym specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie „W Szachogrodzie”.

Po zaprezentowaniu doskonałej gry aktorskiej, zgromadzonym na sali zostały wręczone upominki. Brawom nie było końca, ich echo zapewne jeszcze dziś niesie się po szkolnych korytarzach a w oczach wielu, którzy siedzieli na widowni pojawiły się łzy wzruszenia.

Anna Pakulska

autor/źródło: SP1 gostynin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie