Popularny: 700 odsłonInformacje9 marca,

Rozbudowa Przedszkola nr 4 zbliża się wielkimi krokami

Rozbudowa Przedszkola nr 4 zbliża się wielkimi krokami

W piątek (9 marca br.) została podpisana umowa na wykonanie opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę Przedszkola nr 4 w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalejZadanie wykona Przedsiębiorstwo Projektowania i Obsługi Inwestycji "Probud" sp. z o.o. z siedzibą w Konieczkach reprezentowane przez pana Romualda Szafranowskiego.

O pomyśle rozbudowy przedszkola powiedziała portalowi radna Martyna Doral w grudniu ubiegłego roku - „Planuje się wykonanie dokumentacji budowlanej na rozbudowę istniejącego już budynku przedszkola o część parterową w technologii tradycyjnej, składającą się z 8 oddziałów przedszkolnych i 4 oddziałów żłobkowych”.

Wykonawca zobowiązał się wykonać zalecenia zawarte w umowie do dnia 10 listopada 2018r.


Napisz komentarz

Informacje9 marca,

W trosce o bezpieczeństwo. "Bank odblasków" w SOSW

„Bank odblasków” to działanie wynikające z programu profilaktycznego „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony”. Tym razem do programu przyłączyli się uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Dzisiaj (09.03.) do programu „B&N” przyłączyli się uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie. Policjanci w trakcie spotkania z dziećmi tłumaczyli jak duże znaczenie dla ich zdrowia i życia ma noszenie odblasków. Uczniowie zobligowali się do przyniesienia do szkoły zbędnych im elementów, którymi w trakcie trwającego roku szkolnego będą się wymieniać.

Nadrzędnym celem programu jest ograniczenie liczby ofiar wypadków drogowych wśród pieszych i rowerzystów oraz upowszechnianie u dzieci młodzieży wiedzy o bezpieczeństwie. Dlatego policjanci zachęcają do tworzenia w szkołach „Banków odblasków”. Zbiórka nieużywanych elementów odblaskowych pozwoli na obdarowanie innych osób nie posiadających takowych elementów, co z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Wszystkie odblaski, które znajdą się w „banku odblasków” będą rozdane podczas akcji profilaktycznych osobom, które ich nie posiadają.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie