Popularny: 1900 odsłonInformacje8 lipca, 10:58,

Ruszyły zapisy na półkolonie

Ruszyły zapisy na półkolonie

Od dziś (8 lipca) ruszają zapisy na nieodpłatny program profilaktyczny dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu Gminy Miasta Gostynina w formie półkolonii.


Udostępnij 11
Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń


Zapisów można dokonać poprzez zgłoszenia telefoniczne pod nr 608 632 852. Realizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie Art Energy. Oferta półkolonii obejmuje dwutygodniowy turnus, podczas którego najmłodsi mają zapewniony bardzo ciekawy program animacyjny, uwzględniający program profilaktyczny, opiekę wychowawców oraz posiłek i napoje.

Liczba uczestników: 40 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Nabór na kolejny turnus będzie 15 lipca – informacje zostaną opublikowane na stronie Urzędu Miasta Gostynina.

Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Liczy się kolejność zgłoszeń.

autor/źródło: UM Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 6300 odsłonInformacje8 lipca, 10:29,

Tylko dwa dni i aż trzy wypadki na drogach powiatu gostynińskiego

Tylko dwa dni i aż trzy wypadki na drogach powiatu gostynińskiego

Do trzech poważnych wypadków doszło w miniony weekend na drogach powiatu gostynińskiego. W Gostyninie pieszy wtargnął pod ciężarówkę, w Pacynie kierujący golfem dachował, a w Czyżewie do szpitala odwieziony został motocyklista z pasażerką. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drogach.


Udostępnij 30
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek na ulicy Zamkowej

Do pierwszego zdarzenie doszło w piątek w Gostyninie na ul. Zamkowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-letni mieszkaniec pow. włocławskiego nagle wtargnął przed jadący pojazd ciężarowy Man. Na skutek poniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł w szpitalu. 22-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Do kolejnych wypadków doszło w niedzielę, gdzie w rejonie Pacyny 19-letni kierujący VW Golf nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie dachował. Do szpitala z urazem kręgosłupa odwieziony został 41-letni pasażer.

Jeszcze tego samego dnia w Czyżewie 60-letni kierujący motocyklem Yamacha wraz z 56-letnią pasażerką uderzyli w tył Chevroleta, którym kierował 38-latek. Na skutek zderzenia do szpitala zostali przewiezieni użytkownicy motocykla. W obu zdarzeniach kierujący byli trzeźwi.

Każdy wypadek to suma różnych zdarzeń i wielu z nich można uniknąć stosując się do elementarnych zasad ruchu drogowego. Dlatego kierujmy się rozsądkiem - to hasło powinno przyświecać każdemu uczestnikowi ruchu drogowego.

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie