Popularny: 7100 odsłonInformacje13 sierpnia, 13:37,

Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Ibizę. Szalony wyjazd Gostyninianki

Rzuciłam wszystko i wyjechałam na Ibizę. Szalony wyjazd Gostyninianki

Czy to chęć przeżycia przygody życia, czy poczucia dreszczyku emocji związanego ze spontanicznym wyjazdem w obce miejsce? Rodowita Gostyninianka Michalina Tarka postanowiła z dnia na dzień, że wyjedzie na Hiszpańską Ibizę. W tak odgległą podróż wybrała się własnym autem zabierając ze sobą tylko ukochaną suczkę Misię oraz kilka podstawowych rzeczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 401
Zobacz relację wideo z niecodziennej wyprawy Michaliny Tarki


Relację z tej niecodziennej wyprawy można śledzić na prywatnym kanale Michaliny Tarki - NADAJĘ Z LASU w serwisie Youtube. Nowy odcinek z wyjazdu w każdy poniedziałek.

"Mówiąc całkiem poważnie - podróż jest tylko pretekstem do "bycia"; przestrzenią w której robię miejsce na dialog ze światem i obserwuję swoje zaufanie do losu; składam siebie do pełni i oglądam pod lupą wszystkie skazy. Miejsca są tylko pretekstem i szansą dla nowych doświadczeń. Wybieram takie, które ze mną rezonują. Takie, które czuję i takie, które pozwalają mi być w lesie, bo "bycie w lesie" umiem najlepiej" - tłumaczy gostyninianka.

"Ściskam mocno wszystkich mieszkańców Gostynina i głęboko wierzę, ze malownicze środowisko w którym się wychowaliśmy bądź wychowujemy - sprzyja spełnianiu naszej odwiecznej i głębokiej potrzebie bycia blisko natury. Wykorzystujmy potencjał tego miejsca!" - powiedziała portalowi Gostynin.info Michalina Tarka.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

ech, 13 sierpnia
Powodzenia
Popularny: 3100 odsłonInformacje13 sierpnia, 12:33,

Komunikat dyrektora SP5 w Gostyninie

Komunikat dyrektora SP5 w Gostyninie

Szanowni Państwo – Rodzice uczniów kandydujących do klas IV,

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 9
Ważna informacja dla rodziców

w związku z częstymi pytaniami o możliwość utworzenia klasy IV w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie, serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 13.08.2019r. o godzinie 17:00 w sali nr 4.

Dyrektor Szkoły

Robert Pypkowski

 

 
 
 
 
autor/źródło: SP5 Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie