2200 odsłonInformacje12 listopada 2019, 10:55,

Siatkarki LO Gostynin wygrały turniej z okazji Dnia Niepodległości

Zespół Szkół zakończył zawody na 5. miejscu

Dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie wygrały XII kutnowski turniej siatkówki zorganizowany z okazji Dnia Niepodległości.

Zawody zostały rozegrane w poniedziałek (11 listopada br.) w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie. W zawodach wystartowało 7 zespołów, Gostynin reprezentowały drużyny Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół.

W meczu finałowym dziewczęta z LO Gostynin wygrały z ZS nr 2 Płońsk 2:1 zdobywając puchar, zawodniczki gostynińskiego Zespołu Szkół zakończyły zawody na 5. miejscu.

MVP turnieju została Wiktoria Borkowska (LO Gostynin). Najlepszymi zawodniczkami gostynińskich zespołów wybrano: Patrycję Owsik (LO Gostynin) oraz Magdalenę Żakietę (ZS Gostynin)