Popularny: 2100 odsłonInformacje10 marca,

Siatkarki z Żychlina wygrały turniej z okazji Dnia Kobiet

Turniej siatkówki o puchar dyrektora placówki ALIOR Banku w Gostyninie na stałe wpisał się w kalendarz miejskich imprez sportowych. Co roku w marcu żeńskie zespoły rywalizują w zawodach mających uczcić święto płci pięknej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

W sobotnich (10 marca br.) zawodach wystartowało 8 drużyn. Pierwsze miejsce wywalczyły siatkarki Volley Team Żychlin. Spośród 5 gostynińskich zespołów najlepsze miejsce zajął Gostynin Team plasując się na tuż za podium.

Ananasy wytańczyły podium na ogólnopolskim turnieju

Znakomite informacje napłynęły dzisiaj (10 marca br.)z Bydgoszczy. Grupa taneczna Ananasy ze Szkoły Podstawowej nr 3 zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym.

Podium gostynińskim artystom zapewniło widowiskowe wykonanie "WARIACJi NA TEMAT JUPIII", której autorem jest pani choreograf Joanna Teśla. Nad choreografią grupa pod okiem Joanny Teśli oraz koordynatorek Mirosławy Pietrzak i Sylwii Osmolak pracowała od września.

"To jest ogromny sukces!" - podkreśla pani choreograf. "Są to ogólnopolskie zawody, było aż 12 ekip, więc poziom był bardzo wysoki" - powiedziała portalowi Joanna Teśla.

"Dzisiejszy sukces smakuje tym bardziej, ponieważ konkurencyjne zespoły pochodziły z dużych miast, grup tanecznych oraz ośrodków kultury" - dodała Mirosława Pietrzak.