Informacje26 lutego,

Słoneczny, ale mroźny początek tygodnia. Prognoza dla Gostynina

Słoneczny, ale mroźny początek tygodnia. Prognoza dla Gostynina

Dzisiejsza noc będzie bardzo zimna. Słupki rtęci wskażą 11 stopni mrozu.

Przewiń w dół aby czytać dalejPoniedziałek przez większość dnia zapowiada się słoneczny, choć temperatura będzie typowo zimowa - 12 stopni Celsjusza. Synoptycy nie przewidują opadów.

Źródło: pogoda.interia.pl


Napisz komentarz

Popularny: 4400 odsłonInformacje25 lutego,

"Pisowska" reforma oświaty. UM na czele z burmistrzem przedstawił projekt uchwały

"Pisowska" reforma oświaty. UM na czele z burmistrzem przedstawił projekt uchwały

Urząd Miasta w Gostyninie z burmistrzem Pawłem Kalinowskim przedstawił radnym miejskim projekt uchwały, który dotyczy m.in. przeniesienia wybranych klas III w przyszłym roku szkolnym ze Szkoły Podstawowej NR 1 i NR 3 do Szkoły Podstawowej NR 5. Realizacja obowiązku szkolnego w SP nr 5 dla tych klas odbywałaby się od IV klasy do klasy VIII.

Przewiń w dół aby czytać dalej


W projekcie z Urzędu Miasta w Gostyninie są zawarte następujące zapisy:

1. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2017/2018 o nazwie „d” i „e” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej z siedzibą w Gostyninie ul. Józefa Ozdowskiego 2 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

2. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2017/2018 o nazwie „e” i „f” Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z siedzibą w Gostyninie ul. gen. Józefa Bema 23 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

3. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2018/2019 o nazwie „a” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej z siedzibą w Gostyninie ul. Józefa Ozdowskiego 2 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

4. Uczniom oddziałów klas III w roku szkolnym 2018/2019 o nazwie „c” Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z siedzibą w Gostyninie ul. gen. Józefa Bema 23 wskazuje się miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy IV do klasy VIII od roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV z siedzibą w Gostyninie ul. Polna 36.

Projekt uchwały będzie omawiany podczas jutrzejszych połączonych Komisji Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Edukacji, Kultury i Sportu.


Napisz komentarz

Tylko nie PO, 27 lutego
Dr Marek .. bardzo dobrze powiedziałeś, nawet jakby dali wszyskim nie 500 a 5000 na miesiąc to i tak by było źle, nic nie pasuje. Taki PIS zły a ciekawe czy wam PO coś dało, ciekawe jak te złodzieje z PO dojdą do władzy i utworzą znowu gimnazja to ciekawe czy ktoś się przeciwstawi, bo wszyscy się boją PO i cicho siedzą !!! Taka prawda !!
Kamil, 27 lutego
Będzie zapewniony jakiś transport? Mieszkam w sąsiedztwie SP 3, wyobraźmy sobie taką pogodę jak dziś, nie każdy możliwość zawiezienia dziecka samochodem do szkoły i kolejne pytanie, co się stało że szkoła która ma taki ładny budynek i świeci pustkami?
bolek, 27 lutego
Uczniowi nie robi się łaski gdy się mu pozwala uczęszczać do jego obwodowej szkoły, co do której ma obowiązek uczęszczać, mości dobrodzieje!
Dodaj ogłoszenie