SP5 zwycięzcą XX Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Na boisku Orlik stadionu miejskiego w Gostyninie rozegrane zostały dzisiaj (20 października br.) finałowe mecze XX Mistrzostw Powiatu piłkarskich "szóstek" chłopców.
O pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w maju przyszłego roku rywalizowały 4 drużyny roczników gimnazjalnych. Pierwsze miejsce wywalczyli piłkarze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyninie.
Wyniki:
1. Szkoła Podstawowa nr 5
2. SP Szczawin Kościelny
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie
4. SP Sierakówek
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia