Popularny: 1600 odsłonInformacje11 czerwca 2018, 00:27,

Sportowo-rodzinna Turniejada na miejskim stadionie

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, w niedzielę (10 czerwca br.) na stadionie miejskim odbyła się międzypokoleniowa turniejada - "Wesoło i zdrowo, bo na sportowo".

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Wesołe, aktywne popołudnie


Zespoły złożone z dziecka oraz dorosłego członka rodziny rywalizowały w kilkunastu konkurencjach m.in.: żonglowanie piłką, skoki w workach oraz hula-hop.
 Najlepsze zespoły każdej z 3 kategorii wiekowych zostały nagrodzone upominkami, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Organizatorami imprezy byli: Samorządu Województwa Mazowieckiego - Zarząd Województwa Mazowieckiego Departament Edukacji Publicznej i Sportu, Fundacja Dobrych Serc „tak” Gmina Miasta Gostynina, animator Orlika mgr Jolanta Kłobuchowska – Dyszkiewicz, Bordoo Pizza Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Gostynin,Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.


Napisz komentarz

Popularny: 2200 odsłonInformacje10 czerwca 2018, 12:49,

Odbyło się Walne Zgromadzenie Członów GSM

Odbyło się Walne Zgromadzenie Członów GSM

Miejscem wyrażania swojej opinii, decydowania o przyszłości GSM, planach, sposobie zarządzania jest Walne Zgromadzenie GSM. Jest to najwyższy organ podejmujący uchwały, wyrażający opinie, zatwierdzający plany, wydatki itd.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zgromadzenie trwało blisko 8 godzin

Zatwierdzono sprawozdanie finansowe GSM za 2017r. Udzielono absolutorium członkom Zarządu GSM za 2017r. Jest to podstawa prawna do dalszego funkcjonowania spółdzielni jak i realizowania uchwał podjętych na tym spotkaniu mieszkańców. Udział w spotkaniu nie był imponujący. Nieobecni głosu nie mają, nieobecność oznacza to, że ktoś inny podejmie za nas decyzje, niekoniecznie zgodną z naszymi poglądami.

Ale z frekwencją bywa tak - kiedy mieszkańcy mają zaufanie do rady czy zarządu, co do ich właściwych działań to uważają, że ich obecność wiele nie zmieni. Różnica poglądów na niektóre tematy dodała barwy i kolorystyki spotkaniu, co przy ośmiu godzinach udziału w walnym pobudzało myślenie wielu osób.


Napisz komentarz

Komentarze

Jan, 8 sierpnia 2018
O ile mi wiadomo to sprawozdanie finansowe i podział zysku są zaskarżone w Sądzie Okręgowym w Płocku.
1234, 11 czerwca 2018
i tak nikt się nie liczy z opinią mieszkańców, więc szkoda czasu i nerwów na pseudo-walne zgromadzenie
Dodaj ogłoszenie