Popularny: 900 odsłonInformacje13 maja, 13:41,

Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza wszystkich zmotoryzowanych

Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza wszystkich zmotoryzowanych

Udostępnij 18
Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

Dyrekcja Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego w Gostyninie uprzejmie informuje wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców naszego Regionu, że prowadzimy Podstawową Stację Kontroli Pojazdów, która jest zlokalizowana w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Polnej 39 ( dawniej WARSZTATY SZKOLNE ).Stacja nie tylko zapewnia realizację zadań dydaktycznych dla uczniów TECHNIKUM POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH oraz BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA w ramach przedmiotu: diagnostyka podzespołów i zespołów samochodowych, ale także dzięki temu, że wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i urządzenia wykorzystujące najwyższej jakości techniki pomiarowe, świadczy i może świadczyć usługi w zakresie okresowych badań technicznych pojazdów, których masa nie przekracza 3,5 tony.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług na naszej

STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Państwa wybór przełoży się na pozyskanie środków finansowych, które za zgodą Organu Prowadzącego Szkołę zostaną przeznaczone na rozwój bazy dydaktycznej Centrum Kształcenia Zawodowego.

Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Jednocześnie informujemy, że w dobie zagrożenia koronawirusem nauczyciele zawodu-diagności stosują się do rekomendacji Ministerstwa Infrastruktury- „Wykaz dobrych praktyk”.

Wojciech Kiełbasa
Dyrekcja Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego w Gostyninie

autor/źródło: GCE Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie