Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje20 stycznia 2019, 14:08,

Studniówka Elektryczniaka


Udostępnij 145
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz wideo

W sobotni wieczór 19 stycznia 2019 r. jako pierwsi z uczniów gostynińskich szkół, maturzyści Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie rozpoczęli tradycyjną zabawę na 100 dni przed maturą, czyli Studniówkę.Ubrani w eleganckie, wieczorowe stroje, z radością i uśmiechem na ustach uczniowie jednej klasy liceum ogólnokształcącego i trzech klas technikum  odtańczyli tradycyjnie poloneza. Studniówka „Elektryczniaka” odbywała się w sali Żawakol w Gąbinie a o doskonałą zabawę zadbał zespół Massive.

Studniówka odbywała się już po zakończeniu żałoby narodowej, związanej z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska.

O tragedii, która rozegrała się tydzień temu, jako przestrodze na dalsze życie wspominała Wicestarosta Gostyniński Maria Wróblewska, składając także życzenia jak najlepszych wyników na maturze oraz powodzenia w życiu:

- Życzę wam, aby nie dosięgło was w życiu żadne z tych uczuć jak nienawiść, pogarda, czy wyniszczający hejt. Na tą waszą dalszą życiową drogę pragnę, abyście zabrali słowa Profesora Władysława Bartoszewskiego „warto w życiu być przyzwoitym”. Będę wam życzyła samych trafnych decyzji, jak najlepszych wyników maturalnych, które otworzą wam nowe możliwości, pozwolą otwierać nowe horyzonty i poszerzać waszą wiedzę, Czyńcie ten świat lepszym.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie