zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (1500 odsłon)

Sukces! Tancerze ze Szczawina Kościelnego finalistami Mistrzostw Polski


UdostępnijZapowiada się światowa kariera

taniec UKS Pasja Szczawin Kościelny Mistrzostwa Polski

Oliwia Kopeć i Mikołaj Osmolak para tancerzy z UKS Pasja Szczawin Kościelny, trenująca taniec towarzyski znalazła się wśród najlepszych tancerzy na Mistrzostwach Polski Dzieci i Juniorów Młodszych w tańcach towarzyskich, które odbywały się w 3 listopada w Wałbrzychu.


Na Mistrzostwach para rywalizowała z 27 najlepszymi parami z całej Polski. Zdeklasowali rywali dostając się do ścisłego finału i zajmując 5. miejsce w Polskim rankingu najlepszych par Towarzyskiego Tańca Sportowego w Polsce. Tylko 3 punkty dzieliły ich od miejsca medalowego.

Mikołaj i Oliwka swoją przygodę taneczną rozpoczęli 7 lat temu w Szczawinie Kościelnym. Tańczą w Uczniowskim Klubie Sportowym Pasja, działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Przez te 7 lat osiągnęli bardzo dużo, dzięki ciężkim treningom i wielu wyrzeczeniom oraz dzięki ogromnemu wsparciu rodziców.

Trenerami dzieci są wieloletni tancerz posiadający najwyższą klasę taneczną S założyciel zaprzyjaźnionego z PASJĄ klubu TIGER TEAM ŁÓDŹ, sędzia międzynarodowy Krzysztof Cisek oraz wielokrotna Mistrzyni Polski również posiadaczka najwyższej klasy tanecznej S Paulina Mrówczyńska wychowanka Tiger Team Łódź.

UKS PASJA istnieje od 2011 dzięki ogromnemu wsparciu Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szczawnie Kościelnym Pani Ewy Chodorowskiej i Wójta Gminy Szczawin Kościelny Jerzego Sochackiego.

Jak mówią rodzice dzieci na sukces składa się sztab ludzi, których nie widać a wnoszą ogromny wkład w całokształt tego co osiągają .Do wymienionych osób chcieli by dodać Panią Elżbietę Mrówczyńska i Pana Jana Głowacza ,którzy również mocno przyczyniają się do osiągnięć naszych tancerzy.

Oliwia Kopeć i Mikołaj Osmolak za udział w mistrzostwach Polski i zajęcie tak wysokiego miejsca otrzymali B klasę taneczną czyli najwyższą możliwą do osiągnięcia w wieku 12-13 lat.

Tematy:taniecUKS PasjaSzczawin KościelnyMistrzostwa Polski

Sprawdź też: Pub GostyninStacja Kontroli Pojazdów GostyninGrill Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Ubezpieczenie dla taksówki – podstawowe informacje
Ubezpieczenie dla taksówki – podstawowe informacje
Ubezpieczenie dla taksówki – podstawowe informacje

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij