Popularny: 1700 odsłonInformacje2 lutego 2017, 11:13,

Świetna wiadomość dla mieszkańców osiedla Zatorze

Świetna wiadomość dla mieszkańców osiedla Zatorze

W miejskim Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się zapytanie ofertowe, które z pewnością ucieszy mieszkańców Zatorza.

Przewiń w dół aby czytać dalejDzięki decyzji radnych i zabezpieczeniu środków w budżecie miasta jest możliwość opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla budowy dróg na osiedlu Zatorze, dla ulic Hubalczyków, ul. Gerwatowskiego, ul. Honorowych Dawców Krwi, ul. Małkowskiego i ul. Marii Witek.
"Przygotowanie dokumentacji będzie I etapem zmierzającym do budowy dróg na tym osiedlu" - potwierdził radny Tadeusz Majchrzak.

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina
Tematy:zatorze

Napisz komentarz

Komentarze

Adam, 2 lutego 2017
No rewelacja,obrzeża miasta się cywilizują a niektóre ulice w centrum nie mają nawet kanalizacji.Co lobby może zdziałać.
Popularny: 2000 odsłonInformacje2 lutego 2017, 10:02,

Przedszkolaki już wiedzą, jak wygląda praca weterynarza

Chcąc przybliżyć dzieciom temat: „Jak wygląda praca weterynarza? Jak leczy się zwierzęta?” Miejskie Przedszkole nr 4 zaprosiło do placówki Pana Krzysztofa Kaczora - lekarza weterynarii.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Gość przybliżył dzieciom świat zwierząt oraz opowiadał ciekawostki z pracy lekarza. Dzieci wykazały duże zainteresowanie poruszanymi tematami i chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami i posiadaną wiedzą.

Każde dziecko przyniosło ze sobą maskotkę - zwierzątko. Pan Doktor na maskotkach pokazywał jak przebiega badanie zwierząt i pomoc zwierzętom.

 

autor/źródło: Miejskie Przedszkole nr 4

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie