Popularny: 700 odsłonInformacje8 lutego, 13:18,

Szansa na sukces powraca! W przyszłym tygodniu startują przesłuchania do programu

Szansa na sukces powraca! W przyszłym tygodniu startują przesłuchania do programu

Ten program był kuźnią talentów. Dzięki niemu swoje muzyczne kariery rozpoczęły m.in. Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni, Katarzyna Cerekwicka, Margaret, Szymon Wydra oraz Ewa Farna. "Szansa na sukces" wraca na telewizyjne ekrany, a już w przyszłym tygodniu rozpoczną się castingi do programu.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 14
W naszym mieście jest sporo młodych muzycznych talentów, może powinni spróbować?


Program "Szansa na sukces" był emitowany na antenie TVP2 od 1993 do 2012 roku po rezygnacji prowadzącego Wojciecha Manna. Po kilu latach przerwy muzyczny program powraca.

W 4 miastach na terenie całej Polski zostaną zorganizowane castingi chętnych do wzięcia udziału w programie. Najbliższe przesłuchanie już 16 lutego 2019 roku w siedzibie TVP przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. Godziny przesłuchań: 9.00-21.00, zgłoszenia przyjmowane będą do godziny 18.00.

Uczestnik musi mieć minimum 12 lat. Organizatorzy proszą o przygotowanie 2 polskich utworów oraz podkładów nagranych na pendrivie lub innym nośniku pamięci.


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Popularny: 700 odsłonInformacje8 lutego, 11:07,

Jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi? Pogadanka dzieci z dzielnicowym

W związku z trwającymi feriami zimowymi, 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie, dzielnicowy spotkał się z dziećmi korzystającymi ze zbiorowego wypoczynku zimowego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 13
Dodatkowo policjant omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców

Tematem spotkania było przestawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Dzielnicowy apelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Przestrzegał dzieci przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku.

Dodatkowo policjant omówił zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również przestrzegł dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi.

Przypomniał również o podstawowych numerach alarmowych w przypadku zdarzeń losowych oraz jak i kiedy z nich korzystać.

 


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie