Popularny: 2000 odsłonInformacje11 lutego, 10:51,

Szczawińskie Zapusty nominowane do 13. edycji plebiscytu Z Tumskiego Wzgórza


Udostępnij 27
Głosowanie trwa do 26 marca br.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że „Szczawińskie zapusty 2019” zostały nominowane w 13. edycji Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza" - Wydarzenie Roku 2019.Kapituła Plebiscytu podczas swojego posiedzenia uznała, że odświeżenie staropolskiego zwyczaju - zorganizowanie Zapustów w Szczawinie Kościelnym bez dwóch zdań zasługuje by, wśród kilkudziesięciu nadesłanych przez czytelników, ewentualnie wybranych przez dziennikarzy Tygodnika Płockiego propozycji, podkreślić rangę tego właśnie Wydarzenia. Jako jedno z 10 wybranych przez Kapitułę w kategorii „Na Ziemi Płockiej".

Nominowanie przez Kapitułę określonych Wydarzeń to tylko pierwsza część Plebiscytu organizowanego przez Tygodnik Płocki od 12 lat. Jego kolejna część to przekazanie inicjatywy w ręce Państwa. To Państwo za pomocą SMS-ów lub kuponów zamieszczanych w Tygodniku Płockim będą przez kilka najbliższych tygodni głosować na jedno z 10 nominowanych wydarzeń w tej kategorii. W efekcie głosowania podczas Gali jego zwycięzca zostanie uhonorowany przepięknym, ręcznie wykutym miedziorytem.

Jeśli zgadzają się Państwo z nominacją Kapituły prosimy o głosy . Aby zagłosować na to wydarzenie, wyślij SMS o treści NPZ.3 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto).
Głosowanie SMS-owe trwa od godziny 6:00 4 lutego do godziny 9:00 26 marca.

Gminny Ośrodek Kultury w Szczawinie Kościelnym zaprasza już na drugą edycję Szczawińskich zapustów zwaną Szczawiński festiwal zapustników 23 lutego od godz. 16:00.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UG Szczawin Kościelny

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie