Popularny: 1900 odsłonInformacje12 stycznia 2018, 19:29,

Gostynińska Szkoła Muzyczna zagrała dla WOŚP

Miejska Szkoła Muzyczna I stopnia już po raz drugi zorganizowała koncert dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przewiń w dół aby czytać dalejW piątkowy wieczór (12 stycznia br.) Zgromadzeni na widowni usłyszeli różnorodny repertuar zaprezentowany przez uczniów szkoły. Koncert poprowadziła Oliwia Janiszewska.

Szkoła muzyczna jest kolejną placówką, która przyłączyła się do kwestowania na rzecz WOŚPu. Wcześniej zbiórki były przeprowadzone w szkołach Podstawowych nr 1, nr 3, nr 5, Szkole Podstawowej w Zwoleniu, Szkole Podstawowej w Solcu w przedszkolach nr 2 i nr 4, w Gimnazjum nr 2 oraz Gostynińskim Centrum Edukacyjnym.

Wczoraj pieniądze do puszek wrzucali także seniorzy uczestniczący w wieczorku tanecznym w klubie "Parostatek".


Napisz komentarz

Popularny: 6600 odsłonInformacje12 stycznia 2018, 18:36,

Prokuratura wyjaśniła: śmierci 45-latka nie jest winien przedsiębiorca

Prokuratura wyjaśniła: śmierci 45-latka nie jest winien przedsiębiorca

Na początku stycznia do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zgłosiła się córka 45-letniego mężczyzny z Gostynina i złożyła zawiadomienie dotyczące pobicia ze skutkiem śmiertelnym swojego ojca, który zmarł 3 stycznia.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Jednak gostynińska policja przeprowadziła dokładne śledztwo, z którego wynika mężczyzna nie padł ofiarą brutalnego pobicia a zmarł z powodu niewydolności organów wewnętrznych.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy portalu. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że miało dojść do brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym 45-latka z Gostynina a powodem miały być przyczyny finansowe. Zeznania córki 45-latka obciążały winą 48-letniego mężczyznę, przedsiębiorcę z Gminy Gostynin.

- Ze złożonego zawiadomienia wstępnie wynikało, że do późniejszej śmierci 45-latka mogły przyczynić się inne osoby. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, ale na chwilę obecną zebrany materiał dowodowy wyklucza udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny – poinformowała nasz portal Dorota Słomkowska, rzecznik KPP w Gostyninie.

Wczoraj odbył się pogrzeb 45-latka.


Napisz komentarz

Komentarze

wojo, 13 stycznia 2018
Bojownicy z Kukiz 15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
qwe, 13 stycznia 2018
czyli ten świadek od jazdy pod wpływem Włodzimierza Śniecikowskiego? To wiarygodny ten szymonek
gargamel, 13 stycznia 2018
Wszystko pasuje na Szymona 49 lat z gminy Gostynin i ofiara pracowała u niego

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie