Popularny: 3300 odsłonInformacje20 listopada, 12:47,

Szykujcie łyżwy i kondycję! Niedługo rusza lodowisko, po sąsiedzku w Płocku

Szykujcie łyżwy i kondycję! Niedługo rusza lodowisko, po sąsiedzku w Płocku
Źródło foto: fb Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka

Płock szykuje zimowe atrakcje

Można już szlifować formę i wyjmować łyżwy z zakamarków szafy. Urząd Miasta Płocka szykuje się do otwarcia lodowiska na Starym Rynku. Miłośnicy kręcenia piruetów na lodzie będą mogli korzystać z obiektu jeszcze przed Mikołajkami.Prace nad uruchomieniem lodowisko ruszą w przyszłym tygodniu - informuje Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

 

Powiało chłodem ???????????? Sypnęło śniegiem ????❄️ dlatego szykujemy zimowe atrakcje. Lodowisko na Starym Rynku zaczniemy rozstawiać w tym tygodniu. Chcemy je uruchomić w mikołajki, ale może uda się wcześniej.

Opublikowany przez Andrzeja Nowakowskiego Prezydenta Miastę Płockę Sobota, 19 listopada 2022
autor/źródło: Redakcja gostynin.info
Tematy:lodowisko

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Andrzej, 20 listopada
Może by tak w Gostyninie otworzyli lodowisko. Nasze władze miasta nic nie robią w tym kierunku. Katastrofa z tą naszą władzą.
Mieszkaniec, 20 listopada
A u nas w Gostyninie kicha, jak co roku. Może po zmianie burmistrza doczekamy się w końcu lodowiska, jak wielu innych spraw, które powinien zapewnić mieszkańcom burmistrz. Może doczekamy się burmistrza z prawdziwego zdarzenia. Gostynin zasługuje na operatywnego, kreatywnego włodarza miasta. A tymczasem smutek smutkiem pogania nasz Gostynin. Szkoda tych straconych lat.
Dodaj ogłoszenie