800 odsłon Informacje 25 kwietnia 2023, 09:07,

Szymon Jędrzejewski wywalczył dwa medale podczas Indywidualnych Mistrzostw Mazowsza w kategorii młodzik


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Zawodnik UKS ALFA Gostynin w turnieju indywidualnym zdobył złoty medal, i tym samym został nowym Mistrzem Mazowsza na sezon 2022/2023.



Drugi, srebrny medal Szymon wywalczył w grze podwójnej grając w parze z Antonim Skrzeczkowskim, ulegając w finale turniejowej jedynce Sławiński-Odolczyk 3:1.
W turnieju indywidualnym bardzo dobrze zagrali pozostali zawodnicy klubu: Filip Kowalczyk 5 miejsce, Miłosz Milczarski 17.

W grze podwójnej Filip oraz Miłosza zajęli 5 miejsce.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników UKS ALFY, a przede wszystkim dla Szymona - super wynik.,

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Gminy Miasta Gostynina.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UKS ALFA Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie