Szymon Jędrzejewski wywalczył dwa medale podczas Indywidualnych Mistrzostw Mazowsza w kategorii młodzik
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Zawodnik UKS ALFA Gostynin w turnieju indywidualnym zdobył złoty medal, i tym samym został nowym Mistrzem Mazowsza na sezon 2022/2023.
Drugi, srebrny medal Szymon wywalczył w grze podwójnej grając w parze z Antonim Skrzeczkowskim, ulegając w finale turniejowej jedynce Sławiński-Odolczyk 3:1.
W turnieju indywidualnym bardzo dobrze zagrali pozostali zawodnicy klubu: Filip Kowalczyk 5 miejsce, Miłosz Milczarski 17.
W grze podwójnej Filip oraz Miłosza zajęli 5 miejsce.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników UKS ALFY, a przede wszystkim dla Szymona - super wynik.,
Zadanie zostało sfinansowane ze środków Gminy Miasta Gostynina.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: UKS ALFA Gostynin
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia