Informacje12 czerwca 2018, 12:08,

Ta niedziela należała do FEA Gostynin

Ta niedziela należała do FEA Gostynin

Sezon piłkarski w pełni. 10 czerwca, upalną niedzielę młodzi piłkarze FEA Gostynin spędzili na kompleksie boisk Wisły Płock.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
2 wygrane mecze - świetny wynik


W ramach rozgrywek Orlen Płockiej Ligi Okręgowej Orlik U-11 w grupie mistrzowskiej, zawodnicy z Gostynina rozegrali trzy mecze.

Pierwszy z AP Sochaczew i tu uzyskali wysokie zwycięstwo. Zaaplikowali swojemu rywalowi aż 7 kolejnych goli nie tracąc przy okazji żadnego , wynik meczu 7:0 dla FEA Gostynin. Następnie drużyna FEA Gostynin spotkała się z rówieśnikami z rodzimego miasta, czyli z Mazurem Gostynin.

W tym meczu również nie stracili żadnej bramki i zakończyli spotkanie wynikiem 4:0  dla  FEA Gostynin. Trzeci mecz z SSM I Wisłą Płock również zapowiadał się pomyślnie.

W pierwszej fazie prowadzili 3:1, niestety chyba zmęczenie młodych piłkarzy nie pozwoliło utrzymać prowadzenia, najpierw przeciwnicy wyrównali wynik na 4:4, a w ostatnich minutach meczu strzelili decydującą bramkę.

"Przegraliśmy z SSM I Wisłą Płock 5:4. Po meczu na twarzach zawodników pojawiły się nawet łzy…. było tak blisko zwycięstwa!" - informuje Marcin Mofina.

"Porażka uczy, zwycięstwa budują to hasło, z którym ciężko się nie zgodzić. Pamiętajmy, że nasi młodzi piłkarze ciągle kształtują swoją psychikę i smutek czy złość są równie ważnymi uczuciami jak radość i szczęście!" - dodaje Mofina.

Mimo wysokiej temperatury i dużego słońca nie zabrakło emocji i pięknych bramek. a mali piłkarze zdobyli 6 punktów!

Skład UKS FEA Gostynin: Antoni Spryszyński(BR), Adam Brzozowski, Patryk Rybicki, Oliwier Szymaniak, Paweł Gałecki, Adam Dubielak, Szymon Jasiakiewicz, Antoni Kieszkowski.


Napisz komentarz

Informacje12 czerwca 2018, 11:24,

Najlepszy mundialowy hit muzyczny

Najlepszy mundialowy hit muzyczny

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Rosji pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin. 32 reprezentacje narodowe w tym zespół Polski będzie rywalizować o tytuł najlepszej piłkarskiej drużyny na świecie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Waszym zdaniem, który z mundialowych przebojów był najlepszy?

Oprócz kibiców na stadionach do gry na mistrzostwach zagrzewa piłkarzy również oficjalny hit danego Mundialu.

Który mundialowy hit był najlepszy?

Do niezapomnianych piłkarskich przebojów z pewnością trzeba zaliczyć "La copa de la vida" Ricky Martina z Mistrzostwa Świata we Francji w !998 roku. Wielką furorę zrobiła również Shakira ze swoim "Waka waka" w 2010 roku podczas mundialu w Republice Południowej Afryki.

W 1982 roku polską kadrę zagrzewał Bogdan Łazuka utworem "Entliczek pentliczek".

A Waszym zdaniem, który z mundialowych przebojów był najlepszy?


Napisz komentarz

Komentarze

Mundialowiczka, 13 czerwca 2018
Waka waka!!!!❤❤❤❤❤????????????
Dodaj ogłoszenie