zapytaj o reklamę w tym miejscu
Informacje

Ta niedziela należała do FEA Gostynin


Udostępnij2 wygrane mecze - świetny wynik

FEA Gostynin

Sezon piłkarski w pełni. 10 czerwca, upalną niedzielę młodzi piłkarze FEA Gostynin spędzili na kompleksie boisk Wisły Płock.


W ramach rozgrywek Orlen Płockiej Ligi Okręgowej Orlik U-11 w grupie mistrzowskiej, zawodnicy z Gostynina rozegrali trzy mecze.

Pierwszy z AP Sochaczew i tu uzyskali wysokie zwycięstwo. Zaaplikowali swojemu rywalowi aż 7 kolejnych goli nie tracąc przy okazji żadnego , wynik meczu 7:0 dla FEA Gostynin. Następnie drużyna FEA Gostynin spotkała się z rówieśnikami z rodzimego miasta, czyli z Mazurem Gostynin.

W tym meczu również nie stracili żadnej bramki i zakończyli spotkanie wynikiem 4:0  dla  FEA Gostynin. Trzeci mecz z SSM I Wisłą Płock również zapowiadał się pomyślnie.

W pierwszej fazie prowadzili 3:1, niestety chyba zmęczenie młodych piłkarzy nie pozwoliło utrzymać prowadzenia, najpierw przeciwnicy wyrównali wynik na 4:4, a w ostatnich minutach meczu strzelili decydującą bramkę.

"Przegraliśmy z SSM I Wisłą Płock 5:4. Po meczu na twarzach zawodników pojawiły się nawet łzy…. było tak blisko zwycięstwa!" - informuje Marcin Mofina.

"Porażka uczy, zwycięstwa budują to hasło, z którym ciężko się nie zgodzić. Pamiętajmy, że nasi młodzi piłkarze ciągle kształtują swoją psychikę i smutek czy złość są równie ważnymi uczuciami jak radość i szczęście!" - dodaje Mofina.

Mimo wysokiej temperatury i dużego słońca nie zabrakło emocji i pięknych bramek. a mali piłkarze zdobyli 6 punktów!

Skład UKS FEA Gostynin: Antoni Spryszyński(BR), Adam Brzozowski, Patryk Rybicki, Oliwier Szymaniak, Paweł Gałecki, Adam Dubielak, Szymon Jasiakiewicz, Antoni Kieszkowski.

Tematy:FEA Gostynin

Sprawdź też: Zdjęcia do dokumentów GostyninWulkanizacja GostyninMontaż instalaci gazowych LPG Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Najlepszy mundialowy hit muzyczny
Najlepszy mundialowy hit muzyczny
Najlepszy mundialowy hit muzyczny

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij