Popularny: 600 odsłonInformacje10 października 2016, 12:09,

Teatr Lalek Igraszka w spektaklu „Podróż za horyzont”

Teatr Lalek Igraszka w spektaklu „Podróż za horyzont”


Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie zaprasza na spektakl Teatru Lalek Igraszka pt. „Podróż za horyzont”. Czas: 15 października 2016 r. (sobota), godzina 14:30 Miejsce: Sala Widowiskowa MCK. Wstęp: BEZPŁATNY„Podróż za horyzont” to opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Młodzi widzowie mają też okazję nauczenia się kolorów.

Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza, że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory?

Pierwszy dziewczynka dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. Prawdziwym, czyli takim, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało, oj, nie będzie.

Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z Księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło i kolorowo.

autor/źródło: MCK Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie