Tenisiści SP3 wywalczyli awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte wygrały zawody rejonowe w drużynowym Tenisie Stołowym rocznik 2002-2004.
Drużyny chłopców jak i dziewcząt pod kierunkiem trenera Arkadiusza Rutowskiego wygrały zmagania, rozegrane w środę, 16 stycznia 2019 r. i wywalczyły awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Były to pierwsze zawody zorganizowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 po wymianie podłogi.
WYNIKI
Dziewczęta:
1. SP 3 Gostynin
2. SP 20 Płock
3. SP Szczutowo
4. SP Bodzanów
Chłopcy:
1. SP 3 Gostynin
2. SP 20 Płock
3. SP Radzanowo
4. SP Szczutow
To kolejny sukces tenisistów gostynińskich, tym razem w grupie starszej. Kilka dni wcześniej podopieczni trenera Arkadiusza Rutowskiego także osiągnęli doskonały wynik w II Grand Prix Polski Żaków w Tenisie Stołowym, które rozgrywane były w Wałbrzychu od 11 do 13 stycznia 2019 r.
Wśród 64 zawodników z całej Polski, którzy ten awans musieli sobie wywalczyć poprzez eliminacje lub wojewódzkie turnieje grała trójka wychowanków UKS ALFA Gostynin.
Tosia Osmolak, Gosia Cichońska zajęły miejsca w przedziale 25-32. Natomiast Franio Brzozowski został sklasyfikowany na miejscach 57-64.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!